Skocz do zawartości

Nie otwierają się strony w Google


joannanr1

Rekomendowane odpowiedzi

System operacyjny windows xp 2002.

 

Po wpisaniu pierwszej litery w przeglądarce występuje komunikat :

iexplore.exe 

"wystąpił problem z aplikacją iexplore.exe i zostanie ona zamknięta".Zarówno po wciśnięciu wysyłaj raport o błędach i nie wysyłaj raportu , następuje zamknięcie przeglądarki,

 

Jeżeli już czasem uda się wpisać jakąś stronę do przeglądarki , bardzo długo się otwiera lub w ogóle nie chce się otworzyć.

 

Dołączam to co udało mi się zrobić.Mam nadzieję , że dobrze zrobiłam bo prawdę mówiąc w ogóle się na tym nie znam.Liczę na pomoc i wyrozumiałość :)

Joanna

 

OTL.Txt

Extras.Txt

log.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows XP. Uwagi dodatkowe na temat używanych programów i pobierania z portali w spoilerze:

 

 

 

1. FRST użyty w niewłaściwej starej wersji:

 

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 08-09-2013 (ATTENTION: ====> FRST version is 29 days old and could be outdated)

 

==================== Processes (Whitelisted) ===================

 

(Farbar) C:\Documents and Settings\Admin\Moje dokumenty\FRST(dobreprogramy.pl).exe

 

2013-10-07 21:15 - 2013-10-07 21:15 - 01082239 _____ (Farbar) C:\Documents and Settings\Admin\Moje dokumenty\FRST(dobreprogramy.pl).exe

2013-10-07 21:12 - 2013-10-07 21:12 - 00685248 _____ C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\Farbar-Recovery-Scan-Tool(46164).exe

 

Widać wyraźnie: pobrany "Asystent pobierania" dobrychprogramów.pl a nie program właściwy, a program właściwy ściągnięty z serwera portalu a nie strony domowej, toteż przestarzała wersja. Tylko na stronie domowej jest gwarancja aktualności.

 

Od pobierania z portali ogólnie z daleka: KLIK. U Ciebie są i inne ślady śmietnika portalowego, czyli pozycje Bundled software uninstaller + FilesFrog Update Checker na liście zainstalowanych. Do deinstalacji. Dodatkowo przez SHIFT+DEL dokasuj z dysku te elementy:

 

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Babylon

C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\DigitalSite

C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Babylon

C:\Documents and Settings\Admin\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Babylon

 

2. Użycie ComboFix nie było potrzebne. Na temat jego używania: KLIK. I go odinstaluj w poprawny sposób. Start > Uruchom > wklej komendę:

 

"C:\Documents and Settings\Admin\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall

 

 

 

 

 

Po wpisaniu pierwszej litery w przeglądarce występuje komunikat :

iexplore.exe

"wystąpił problem z aplikacją iexplore.exe i zostanie ona zamknięta".Zarówno po wciśnięciu wysyłaj raport o błędach i nie wysyłaj raportu , następuje zamknięcie przeglądarki,

 

Jeżeli już czasem uda się wpisać jakąś stronę do przeglądarki , bardzo długo się otwiera lub w ogóle nie chce się otworzyć.

Olaboga. Zacznij od podstaw, status zabezpieczeń systemu tragiczny, archaiczny Internet Explorer i brak Service Pack (!):

 

Microsoft Windows XP Professional (X86) OS Language: Polish

Internet Explorer Version 6

 

Do nadrobienia wszystko (instalacja Agenta aktualizacji + SP3 + IE8 + reszty łat): KLIK.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...