Skocz do zawartości

Putlocker downloader


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pilną pomoc. Kliknąłem w jakiś link na internecie i ściągnał mi się putlocker downloader. Naczytałem się, że jest to niebezpieczne więc próbowałem to usunać na wszelkie sposoby. W końcu CHYBA udało się za pomoca malwarebytes ale bardzo proszę o sprawdzenie czy nic nie zostało. Pracuję na komputerze i teraz boję się cokolwiek właczać bo ten putlocker ponoć lubi wykradać dane.

Z góry dziękuję

Extras.Txt

Gmer.txt

OTL.Txt

Addition.txt

FRST.txt

mbar-log-2013-09-18 (13-24-18).txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Putlocker downloader to tylko adware, żaden trojan/wirus. A MBAR wykrył kompletnie inną rzecz, czyli KMService.exe = crack do Office. W logach nic ciekawego, tylko mini-mini-mini odpadki adware Ask i Put i nie przedstawia to troski. Doczyść:

 

1. Wyczyść Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox. Reset nie naruszy zakładek i haseł.

 

2. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

SearchScopes: HKCU - {6A1806CD-94D4-4689-BA73-E35EA1EA9990} URL = http://www.google.com/search?q={sear
C:\Users\User\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\PutLockerDownloader.com
C:\Users\User\AppData\Local\Cool_Mirage
C:\ProgramData\APN
Reg: reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main" /v "Search Bar" /f
Reg: reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main" /v Default_Search_URL /f
Reg: reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search" /f

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

3. Uruchom AdwCleaner. Zastosuj Szukaj, a po tym Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania.

 

4. Uruchom TFC - Temp Cleaner.

 

5. Zrób nowy skan FRST (bez Addition). Dołącz plik fixlog.txt i log z AdwCleaner.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Akcje wykonane i kończymy:

 

1. Przez SHIFT+DEL skasuj foldery:

 

C:\FRST

C:\Users\User\Desktop\Stare dane programu Firefox

 

W AdwCleaner uruchom Odinstaluj, w OTL uruchom Sprzątanie.

 

2. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

 

Mam rozumieć, że ten malw usunął tego putlockera i już go nie ma ?

Nie wiem o czym mówisz. Podany tu log z MBAR nie ma absolutnie żadnych wyników związanych z adware Putlocker downloader. Jak mówię, wykryte co innego: crack do Office. Putlocker downloader musiał zostać usunięty w inny sposób (ja tylko dokończyłam jego resztki). Chyba, że używałeś jeszcze inny skaner, z którego tu raportu brak.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o czym mówisz. Podany tu log z MBAR nie ma absolutnie żadnych wyników związanych z adware Putlocker downloader. Jak mówię, wykryte co innego: crack do Office. Putlocker downloader musiał zostać usunięty w inny sposób (ja tylko dokończyłam jego resztki). Chyba, że używałeś jeszcze inny skaner, z którego tu raportu brak.

 

To co w takim razie mogło się z tym stać ? Nie mogłem usunąć putlockera, cały czas mi wskakiwało ostrzeżenie na avaście i w żaden sposób nie mogłem tego usunąć. Użyłem malwareb i problem zniknał. No nic ważne, że nie ma już problemu. Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jak mówię, coś innego usunęło składniki adware (lub są tu jakieś przekłamania). Albo jest inny log z MBAR, którego nie przedstawiłeś (ten podany w pierwszym poście nia ma nic związanego z PUT), albo Avast mimo wszystko coś zrobił (lub pozornie się uspokoił). Ale to już nieistotne, zadanie wykonane, a cała sprawa była małego kalibru.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...