Skocz do zawartości

Zacinanie systemu i przeglądarki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę od poczatku byłem na wakacjach u babci i przyjechałem i właczyłem kompa i weszłem na przeglądarke i zaczela sie zacinać więc usunąłem mozile i ściągnełem safari i też muli strasznie ;filmy,wchodzenie na strony bufurowanie porażka prosze o szybką pomoc

 

mam te pliki ale jak first zakończył skanowanie to znowu zaczoł i blad wystapił i sie wyłąnczył a ten gmer to nie wiem co to jest

 

pomoc prosze szybka prosze

Extras.Txt

FRST.txt

Addition.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

story69, proszę nie śmiecić. Post pod postem, wszystko sklejam. Do uzupełniania wypowiedzi, gdy nikt jeszcze nie odpisał służy opcja Edytuj.

 

 

ale jak first zakończył skanowanie to znowu zaczoł i blad wystapił

Nie podałeś jaki. Poza tym, pobrałeś błędne wersje dla 64-bitowych systemów (skasuj je z dysku), masz przecież 32-bitowy XP:

 

2013-08-30 14:28 - 2013-08-30 14:29 - 01579080 _____ (Farbar) C:\Documents and Settings\PJ\Moje dokumenty\FRST64-1.exe

2013-08-30 14:19 - 2013-08-30 14:20 - 01579080 _____ (Farbar) C:\Documents and Settings\PJ\Moje dokumenty\FRST64.exe

 

Temat przenoszę do działu Diagnostyki infekcji, bo też w systemie działa adware. Przeprowadź następujące działania:

 

1. Przez Dodaj/Usuń programy odinstaluj: BrowserDefender, Delta Chrome Toolbar, Delta toolbar, Funmoods, RelevantKnowledge, SweetIM Bundle by SweetPacks, SweetIM for Messenger 3.7, SweetPacks Updater

 

2. Wyczyść Google Chrome: wejdź do ustawień przeglądarki. W sekcji Rozszerzenia powtórz deinstalację śmieci. W sekcji Ustawienia w obszarze Wyszukiwanie klik w Zarządzaj wyszukiwarkami, ustaw Google jako domyślną, po tym skasuj z listy Delta Search.

 

3. Uruchom AdwCleaner. Zastosuj Szukaj, a po tym Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania.

 

4. Zrób nowy skan FRST (bez Addition). Dołącz log z AdwCleaner.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
2.10.2014 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...