Skocz do zawartości

Problem z biblioteką msvcrt.dll


BlayMou

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskakuje mi błąd nero.exe "nie znaleziono punktu wejścia procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll" gdy chce zainstalować sterowniki do kamerki   "Tracer Falcon Cam"  - 20144. Mało tego w innych grach, także mi się pojawia ten sam problem. Nie wiem co z tym zrobić, jako iż nigdy się tym nie interesowałem, nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć. Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety to nie jest to, o co mi chodziło. Plik spakowałeś i udostępniłeś ok, pozostaje kwestia przygotowania.

1. W Dependency Walkerze otwórz plik z rozszerzeniem .exe (możesz do otwartego okna DW przeciągnąć skrót do programu) i potem zapisz plik .dwi tak, jak to zrobiłeś poprzednio.

2. Spakuj plik .dmp przygotowany przez procdump, nie samego procdumpa.

 

Nie śpiesz się, spokojnie wszystko Ci się uda :)

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie :(

1. Na pulpicie masz plik .nrg, który domyślnie skojarzony masz z Nero. Rozejrzyj się po pulpicie, ewentualnie katalogu "c:\Program Files\Nero" i zobacz, czy nie ma tam skrótu do Nero, lub samego Nero.exe. Jeśli znajdziesz coś takiego, to wrzuć to do otwartego okna Dependency Walkera.

2. Odnośnie procdumpa, to w momencie, w którym pojawia się tytułowy błąd, nie zamykaj go, tylko przełącz się na otwarte czarne okno cmd i tam wpisz polecenie, które podałem w opisie (zamiast zepsuty.exe napisz nero.exe). W katalogu c:\dumps powstanie plik z rozszerzeniem .dmp, który powinieneś spakować i wrzucić na speedy.sh.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Dobra, znalazłem nero.exe i wrzuciłem do DW. Tą kwestie już mam za sobą.

Teraz, jeżeli chodzi o procdumpa, robie folder na dysku dumps, wgrywam tam procdumpa, uruchamiam uszkodzony plik,

nie zamykam go, uruchamiam wiersz poleceń cmd.exe i dalej jakoś mi nie idzie to ;/

Jak próbuję zgrać to do tego folderu dumps.

 

1.http://speedy.sh/FkC7e/Pulpit.zip

2.http://speedy.sh/JBUNC/Pulpit.rar

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...