Skocz do zawartości

Zawieszanie sie po chwili od uruchomieniu internetu blueconect i przegladarki, nic nie dziala


kubiks

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

po uruchomieniu blueconect i zalaczeniu przegladarki, wiesza sie. nic nie mozna zrobic.

na poczatku wylaczyc sie dalo guzikiem szybkiego zamkiecia systemu. wowczas pojawial sie komunikat: nie mozna zainicjowac taskmgr.dll.

 

uzylem combofixa (juz wiem ze nie potrzebnie), dzieki czemu uzyskalem spokoj na jeden dzien

 

dzis problem powrocil z tym ze juz wogole nic nie moglem zrobic poza restartem

 

znow uzylem combofixa (zeby moc skorzytac z netu)

 

mam nadzieje ze mi pomozecie

 

a oto  logi:

OTL.Txt

Extras.Txt

ComboFix.txt

ComboFix2.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Nie wygląda to na problem infekcji. W OTL brak takich oznak. Zaś ComboFix nie posiada adnotacji o usuwaniu obiektów szkodliwych.

 

 

po uruchomieniu blueconect i zalaczeniu przegladarki, wiesza sie. nic nie mozna zrobic.

 

na poczatku wylaczyc sie dalo guzikiem szybkiego zamkiecia systemu. wowczas pojawial sie komunikat: nie mozna zainicjowac taskmgr.dll.

Podejrzenia budzi COMODO Internet Security. Odinstaluj go na próbę i sprawdź co się stanie. To i tak stara wersja sprzed 2 lat.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

odinstalowanie comodo nic nie dało. po odinstalowaniu i restarcie próba włączenia programu bluconecta spowodowała użycie procesora przez svchost.exe w 100% i całkowite zamulenie laptopa. po restarcie i uruchomieniu internetu przez połączenie sieciowe>telefoniczne - bluconnect uruchomił się bez zakłóceń. uruchomienie firefoxa spowodowało użycie procesora w 99% przy każdym ładowaniu strony. w tym czasie nie mogę uruchomić żadnych plików np. pasjans. strasznie zamula

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...