Skocz do zawartości

"Mulenie" internetu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z mulącym internetem, który pojawił się wczoraj. Wszystko zaczęło się od wolnych transferów (ok. ~20kb/s), myślałem że to wina dostawcy i po chwili się poprawi, jednak nic takiego się nie stało. Dopiero jak wyłączyłem wszystkie komputery i podłączyłem się do WiFi telefonem wszystko zaczęło normalnie działać. Domyśliłem się, że to wina któregoś z komputerów i zacząłem po kolei podłączać je do routera. Najpierw komputer (podłączany kablem) - wszystko działa ok, potem mój laptop (też kablem) wszystko w porządku i dopiero jak podłączyłem laptop mojego brata, internet zaczął mulić. Do postu dodaje logi z tego komputera, z góry dziękuje za pomoc.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 3 tygodnie później...

GMER nadal nie podany. Jest tu owszem adware, ale mam silne wątpliwości czy to ma jakikolwiek związek z problemem zasadniczym:

 

dopiero jak podłączyłem laptop mojego brata, internet zaczął mulić

Np. działający klient torrent (ma ustawiony Autostart) może zapychać sieć:

 

PRC - [2013-05-03 17:40:00 | 000,802,136 | ---- | M] (BitTorrent Inc.) -- C:\Users\Mateusz\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe

O4 - HKU\S-1-5-21-1599355228-2784565619-1063978507-1001..\Run: [uTorrent] C:\Users\Mateusz\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe (BitTorrent Inc.)

 

 

W kwestii czyszczenia adware:

 

1. Przez Panel sterownia odinstaluj OptimizerPro, safe asave, SearchNewTab. W Google Chrome w Rozszerzeniach powtórz deinstalację safe asave.

 

2. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania.

 

3. Zrób logi z FRST (ma powstać plik Addition). Dołącz log z usuwania AdwCleaner.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...