Skocz do zawartości

Udostępninie folderu ze wszystkimi uprawnieniami oprócz usuwania


teetz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z Windows Server 2008 RE2, mianowicie chciałbym udostępnić folder z dysku wszystkim, tak aby mogli robić wszystko a tylko go nie usuwać.

Starałem się do konkretnego folderu nadać grupie WSZYSCY wszyskie uprawnienia, nie licząc usuwania folderu i podfolderow oraz plików.

Po przyciśnięciu [OK] powstają mi na wypisie dwie grupy WSZYSCY gdzie jedna ma zezwolone na wszystko i nie określone usuwanie, a druga tylko zaznaczoną odmowe usuwania.

Czy jest ktoś w stanie mi w tym pomóc?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witaj,

Nadal nie ma odpowiedzi, ponieważ tam nic nie ma w zmiance o usuwaniu, to raz, na badzie wlasnych doswiadczen wiem, ze trzeba wejsc w zaawansowane ustawienia udostepniania i tak odmowic grupie Wszyscy usuwania folderu i zawartosci. Robie to. Sęk w tym, ze tak samo jak w moim komputerze lokalnym w domu jak i w pracy na serwerze zachodzi taka sytuacji, iż owszem, nie da rady juz usunąć folderu i jego zawartości, ale również nie mogę zmienić nazwy folderu, czy innego pliku.

Co do otwarcia, np, pliku *.doc daje rade go wyedytowac, w sesie "zmodyfikowac wewnatrz" i zapisac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...