Skocz do zawartości

Zawieszający się komputer, dziwne ikony


kerpal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni komputer mi dziwnie zawiesza się, wygląda to tak: Słucham muzyki czy tam strony przeglądam, i najpierw wyskakuje błąd że wtyczka adobe flash zostałą uszkodzona (jak oglądałem filmiki na YT to tak się stało) i zaraz następny błąd Thoosje Sidebar i musi zostać zamknięty... niby ok na kilka sekund, za chwilę nazwy pod ikonkami zostają pourywane, zamiast np mój komputer jest mój kompu, zegar na dole po prawej też wskazuje tylko godzinę a minut nie, muzyka w AIMP2 tak dziwnie skacze głośnością, pływa tak, nie jest równa, wczoraj jeszcze zauważyłęm że nie mam jakiś bibliotek OLE, bo taki błąd wyskoczył, ale przed chwilą już nic takiego nie miałem... Po restarcie wszystko jest ok już, także nie wiem czy system umiera czy wirus jakiś czy co, nie wiem też czy mam dać logi i czy to dobry dział jeśli chodzi o ten konkretny problem.

 

 

dodam że odkąd mam tego kompa to nigdy nie miałem takich problemów/błędów, były inne ale tego konkretnego nie...

 

I znowu, tym razem jak instalowałem grę to wyskoczył błąd taskmgr.exe i nie mozna bylo wylaczyc tego okienka, pomogl tylko reset kompa :/

 

Oto jak to wygląda, robione telefonem więc słaba jakość ale widać to co ważne... już mam dosć, dzisiaj 2 raz się to dzieje, doradźcie coś !!

 

imag0165e.th.jpg

imag0161s.th.jpg

imag0168.th.jpg

imag0170g.th.jpg

imag0171y.th.jpg

imag0173.th.jpg

 

 

a tu screeny z podglądu zdarzeń, wszystko zaczelo sie od 22:26, tam widac bledy :

 

45178623.th.jpg

32886282.th.jpg

 

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.6

Windows XP Service Pack 3

Internet Explorer 8

``````````````````````````````

Antivirus/Firewall Check:

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

Antivirus up to date! (On Access scanning disabled!)

```````````````````````````````

Anti-malware/Other Utilities Check:

Ad-Aware

Malwarebytes' Anti-Malware

HijackThis 2.0.2

CCleaner

Java 6 Update 22

Adobe Flash Player 10.1.85.3

````````````````````````````````

Process Check:

objlist.exe by Laurent

Ad-Aware AAWService.exe is disabled!

Ad-Aware AAWTray.exe is disabled!

Avira Antivir avgnt.exe

Avira Antivir avguard.exe

````````````````````````````````

DNS Vulnerability Check:

GREAT! (Not vulnerable to DNS cache poisoning)

 

``````````End of Log````````````

 

OTL.Txt

Extras.Txt

Edytowane przez picasso
Posty połączone. //picasso
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

kerpal ja nie zawsze mogę odpowiadać. Absorbowała mnie teraz aktualizacja forum, co wykluczało mój super czynny udział w pomocy.

 

1. W logach nie widzę nic co wskazywać może przyczynę / pomóc w naprowadzeniu na trop. Nie dałeś jednak loga pod kątem wyszukiwania rootkitów. Logi też nie są wiarygodne, gdy jest infekcja w wykonywalnych (miałeś już z tym do czynienia) i na tę okoliczność po prostu skan antywirusowy.

2. Nie jest wykluczony problem sprzętowy lub ze sterownikami. Ten błąd "Nie zainicjowana ... 0xc000012d" + znikające elementy ekranu to może wskazywać na problem grafiki. Tu pierwszy z brzegu przykład z błędem 0xc000012d KLIK, gdzie to mowa o sprzężonej z defektem usłudze nVidia.

 

Posty kompaktuję. EDIT do niżej: w takim razie temat idzie do działu Windows.

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...