Skocz do zawartości

Błąd Saints Row The Third biblioteka dxgi.dll


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziś zainstalowałem orginalną wersje Saints Row The Third i zainstalowałem directX 10 i gdy uruchomiłem wystąpił błąd :

 

Nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateDXGIFactory w bibliotece dxgi.dll... A więc trzy razy robilem reinstall i nic wgrywałem directx'y i nic wszystkie najnowesze sterowniki karty graficznej wgrałem i nic .. Poszukałem i znalazłem poradnik mgrzeg ,że mam zrobić plik dwi. itp i że mam go dodać na forum a on to sprawdzi no to dodaje :-) I prosze o pomoc  :P  [ https://www.fixitpc.pl/topic/16581-nie-znaleziono-punktu-wejscia-procedury-niezbedne-informacje/

 

http://speedy.sh/DWmpQ/game-launcher.rar ] <<<<<<------------ Link dla mgrzeg :P

 

A wiem że ten plik jest w windows>>system32 i jest ten plik tam zmieniałem konccówke jak kazał Mgrzeg i nic :/ PLISS

Edytowane przez Lawokok
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problemem jest dowiązanie do funkcji "CreateDXGIFactory1" w module dxgi.dll, przy czym taki eksport jest dostępny dopiero w wersji tej biblioteki z Windows 7. Odwołanie pochodzi z tablicy importów biblioteki d3d11.dll, którą masz wrzuconą do katalogu gry.

Wejdź do katalogu D:\THQ\Saints Row The Third\ i zmień nazwę pliku "d3d11.dll" na "d3d11.old", po czym spróbuj ponownie uruchomić grę.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Tym razem komunikat dotyczy wygasłej wersji DirectX, którą masz w systemie. Usuń ją (powinieneś znaleźć odpowiedni wpis w 'dodaj/usuń programy' w panelu sterowania) i następnie zainstaluj najnowszą, czyli jak sądzę tę: [KLIK]. Po wszystkim spróbuj ponownie uruchomić grę i w przypadku, gdy znów dostaniesz jakiś komunikat, przygotuj kolejny dump.

 

m.g.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...