Skocz do zawartości

Google Chrome - Pożera 100% procesora


auror

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od paru dni mam problem z Google Chrome. W momencie uruchomienia programu, nie ładuje się żadna strona (puste białe tło), Zużycie procesora sięga 100% i jeśli w tym samym czasie uruchomione są Firefox lub Opera również jest tam problem z ładowaniem stron z internetu. Wyłączając Chrome standardowo kliknięciem w krzyzyk (alt+F4) okno aplikacji  znika, ale w procesach są dalej dwa procesy Chrome. Do momentu ubicia procesów wszystkie inne przeglądarki też są "powieszone". Próbowałem reinstalacji Chrome i to też nic nie pomaga.

Podsyłam logi.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Software. Brak oznak infekcji. Tylko doczyść resztki adware: odinstaluj Complitly + Pandora Service, a następnie uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń, przedstaw wynikowy log utworzony na dysku C.

 

 

Od paru dni mam problem z Google Chrome. W momencie uruchomienia programu, nie ładuje się żadna strona (puste białe tło), Zużycie procesora sięga 100%

Sprawdź czy niedomyślne wtyczki nie kolidują. W pasku adresów wklej w pasku adresów wpisz chrome://plugins. Wyłącz wszystko co niedomyślne i przeładuj Google Chrome.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie można sprawdzić wtyczek, bo chrome po prostu nie odpowiada. Uruchamiając chrome w pasku adresu pojawia się taki adres: https://accounts.google.com/ServiceLogin?service=chromiumsync&sarp=1&continue=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fintl%2Fen-US%2Fchrome%2Fblank.html%3Fsource%3D0 ale nic się nie chce załadować, program stoi.

Cokolwiek bym nie wpisał w pasek adresu czy wybrał z menu programu, nic się nie dzieje a procesor jest zajęty w 100% (Firefox w tym czasie też nie ładuje stron)

 

AdwCleanerem dwukrotnie uruchomiłem z opcją Delete. Logi poniżej. Pandora Service wyinstalowany. Complitly nie widać w zainstalowanych.

Jeśli chodzi o Chrome'a też już chyba ze 4 razy próbowałem reainstalacji. I żadnych zmian na lepsze.

 

AdwCleanerS4.txt

AdwCleanerS5.txt

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...