Skocz do zawartości

Uninstall IP Changera


shinnxe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 dziś zainstalowałem ip changera, rozpakował mi się jednak w folderze w którym miałem mase innych plików, wiec postanowiłem go odinstalować i zainstalować jeszcze raz, w osobnym folderze. W folderze dostrzegłem ikonke  uninstalacji ip changera, uznałem że skorzystam. Po kliknięciu w jednym z rogów pojawił się log windowsa (czarne tło, białe napisy), po czym wszystko w folderze znikło. To  samo z innymi plikami z tego dysku. Miałem tam mase ważnych dla mnie danych. co z tym zrobić aby przywrócić? 

 

Zrobiłem już przywracanie systemu, ale nic to nie dało.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat założony niefortunnie w dziale diagnostyki infekcji, zresztą nie podałeś nawet raportów wymaganych ogłoszeniem. Temat przenoszę do działu Software.

 

 

dziś zainstalowałem ip changera, rozpakował mi się jednak w folderze w którym miałem mase innych plików, wiec postanowiłem go odinstalować i zainstalować jeszcze raz, w osobnym folderze. (...) dostrzegłem ikonke uninstalacji ip changera, uznałem że skorzystam. Po kliknięciu w jednym z rogów pojawił się log windowsa (czarne tło, białe napisy), po czym wszystko w folderze znikło. To samo z innymi plikami z tego dysku. Miałem tam mase ważnych dla mnie danych. co z tym zrobić aby przywrócić?

No cóż, wygląda na to, że deinstalator posunął się niestety za daleko. Aktualną opcją są programy do odzyskiwania danych. Cytuję z innego tematu przykładowe propozycje:

 

Sprawdź programy do odzyskiwania danych, tylko programy nie mogą być pobrane i zamontowane na tym dysku. Np.:

- Darmowe: Recuva Portable, NTFS Undelete, Roadkil's Undelete, DataRecovery, Pandora Recovery, EaseUS Data Recovery Wizard Free (ograniczenie 1GB za free).

- Komercyjne: DiskDigger, DMDE, GetDataBack, Ontrack EasyRecovery, R-Studio, Recover My Files.

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...