Skocz do zawartości

Ciągłe odwołania do nieistniejącej gałęzi rejestru


Adam1669

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zgadza się mam w komputerze kartę Winfast 2000xp (tuner TV), a także cvhelper jako dodatek do downloadhelper w celu ściagania i konwersji filmów z You tube. Doinstalowywałem także w tym roku K-Lite codec pack

 

Co do odpowiedzi na pytanie czy były częściowe deinstalacje lub grzebanie w kodekach to na pewno tak, ponieważ windows ma już 3 lata i różne operacje wykonywałem.

 

Plik ks.inf znalazłem w rejestrze HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Search Assistant\ACMru\5603 nazwa 000 typ REG-SZ ks.inf ale to raczej mało istotne.

kscaptur.inf nie znalazłem w rejestrze.

 

Plik ks.inf z datą modyfikacji w 2004 roku jest fizycznie w C:\WINDOWS\$NtServicePackUninstall$

ks.inf z datą modyfikacji w 2008 znajduje się w c:\windows\inf oraz w C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386

 

Dzięki za sugestię poczytam i spróbuję zrozumieć encodery i Kernel Streaming Category, bo na razie nie ruszę z miejsca. Chciałbym ten enkoder zarejestrować lub wyrzucić, żeby nie angażował z taką częstotliwością windowsa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...