Skocz do zawartości

Nie startujące programy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc.

Awaria polega na potężnych opóźnieniach lub wogóle braku reakcji programów na kliknięcie. Dla przykładu: nie mogę wyłaczyć firefoxa lub opuscić do paska (tzn jest to mozliwe ale opóźnienia uniemozliwiają pracę). Mogę jedynie dosć sprawnie poruszac sie alt+tab pomiedzy otwartymi oknami. Wygenerowanie logow zajeło mi ponad godzinę walki. Prosiłbym o zerkniecie i pomoc - laptot potrzebny jest mi do pracy, a nie jestem na tyle zaawansowanym uzytkownikiem żeby sam sobie poradzić. I jeszcze jedno Avast nie raportuje żadnego wirusa, a samego programu na teraz nie mogę wyłaczyć.

Jeli powinienem cos jeszcze uszczegółowić to proszę o posta.

Poniżej logi - z góry bardzo dziękuję.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Oznak infekcji brak. Tylko drobne adware widzialne i je doczyść, ale to nie jest przyczyna problemów:

 

1. Przez Panel sterowania odinstaluj facemoods. Następnie w Firefox menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

 

2. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń. Na dysku C powstanie log z usuwania. Przedstaw go.

 

 

Awaria polega na potężnych opóźnieniach lub wogóle braku reakcji programów na kliknięcie.

Może upewnij się, że problemu nie tworzy właśnie Avast. Testowo go odinstaluj, a jeśli w Trybie normalnym będzie to niemożliwe, zrób to z poziomu Trubu awaryjnego i popraw narzędziem Avast Uninstall Utility.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...