Skocz do zawartości

Marvel Heroes - %1 nie jest prawidłową aplikacją systemu win32


ganfrod

Rekomendowane odpowiedzi

Ide po pomoc do Was bo ostatnio z pozytywnym efektem dzięki waszym radom usunąłem już jedną infekcję.

Otóż od pewnego czasu w jednej z gier (dokładnie Marvel Heroes) pojawia się komunikat:

%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu win32

Oto logi

OTL - http://pastebin.com/GgvychwA

OTL Extras - http://pastebin.com/cBRJCJGj

 

(dodane na pastebin bo polski wklej.org chwilowo zaniemógł)

 

Powiedzcie proszę, to błąd jednej aplikacji czy znowu coś złapałem na kompa?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Log z OTL zrobiłeś na nieprawidłowych ustawieniach (opcja "Rejestr" ustawiona na "Wszystko", a miało być "Użyj filtrowania"). Oznak infekcji tu nie widzę, ale uwagi:

1. System zamęczony antywirusami, są zainstalowane i równolegly uruchomione: ArcaVir i Norton Intenet Security. Jeden z ich do deinstalacji. Z drugiej strony: ten NIS nie jest nowy, a ArcaVir słaby. Proponuję wyrzucić oba i zastąpić jedny nowym programem.

2. Jest tu jakiś dziwny ukryty folder o nieznanej zawartości:

[2013-06-09 17:18:49 | 000,000,000 | -HS- | C] () -- C:\Users\Mój\AppData\Local\LumaEmu

 

To jakiś crack do którejś z gier?

3. W Dzienniku zdarzeń jest błąd WMI numer 10. Instrukcje naprawy: KB950375.

 

Otóż od pewnego czasu w jednej z gier (dokładnie Marvel Heroes) pojawia się komunikat:
%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu win32


Czy próbowałeś po prostu przeinstalować tę grę (i bez ładowania do niej jakiś cracków, o ile to miało miejsce)?



.

Odnośnik do komentarza

2. Jest tu jakiś dziwny ukryty folder o nieznanej zawartości:

 

[2013-06-09 17:18:49 | 000,000,000 | -HS- | C] () -- C:\Users\Mój\AppData\Local\LumaEmu

 

To jakiś crack do którejś z gier?

 

...

 

Czy próbowałeś po prostu przeinstalować tę grę (i bez ładowania do niej jakiś cracków, o ile to miało miejsce)?

Z tego co widzę, ten LumaEmu to jakiś rosyjski emulator platformy Steam. Takie przytulne gniazdko dla crackowanych gier, oryginalnie występujących pod legalnym Steam. Z takim podejściem kolega może mieć problem żeby wypróbować cokolwiek  bez cracków...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...