Skocz do zawartości

Nie mogę zainstalować żadnego programu antywirusowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój sprzęt: Intel core i3, 2,93GHz, 3,5GBRam, Geforce 9800GT, Windows XP, 32 bit x86

Od 4 miesięcy nie mogę zainstalować żadnego programu antywirusowego, ostatnio szwankuje mi też chyba karta graficzna, podczas gry w World of Tanks, gra wywala do pulpitu, niespodziewanie, gdy instaluje nowsze sterowniki karty graficznej, po resecie komputera pulpit zacina się, dalej jest to samo, muszę powracać do instalacji starych sterowników, które też w pełni nie działają, okienko wyskakuje po instalacji, że nie została w pełni ukończona. Poniżej załączam pliki z OTL.

 

Z góry dziękuje za rozpatrzenie

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W skład obowiązkowych raportów wchodzi GMER. Proszę dodać. W OTL nie ma widzialnych znaków czynnej infekcji, ale figurują źle doczyszczone resztki infekcji rootkitem ZeroAccess (uszkodzony Winsock, nie rozwiązany link symboliczny) oraz brakuje pliku HOSTS. W związku z tym, że ZeroAccess tu był, dodaj także log z Farbar Service Scanner.

 

 

Od 4 miesięcy nie mogę zainstalować żadnego programu antywirusowego

 

Nie opisałeś na czym to właściwie polega, co się pokazuje podczas instalacji.

 

 

ostatnio szwankuje mi też chyba karta graficzna, podczas gry w World of Tanks, gra wywala do pulpitu, niespodziewanie, gdy instaluje nowsze sterowniki karty graficznej, po resecie komputera pulpit zacina się, dalej jest to samo, muszę powracać do instalacji starych sterowników, które też w pełni nie działają, okienko wyskakuje po instalacji, że nie została w pełni ukończona.

 

Ten wątek pewnie do działu Hardware.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
2.07.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...