Skocz do zawartości

Skrypty PHP wysyłane mailem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od tygodnia wysyłam "tak jakby" sam do siebie oraz do znajomych maile w których treści są takie linki a w temacie FYI albo FWD.

 

euromatic.sakura.ne.jp/lmgs1w.php

 

britopascal.com/onqsyb.php

 

Pierwszy dostałem tydzień temu, drugi dzisiaj. Czy ktoś ma pojęcie co powoduje otwarcie tego dziadostwa i jak to mogło do mnie trafić. Staram się dbać o nieudostępnianie mojego adresu email byle gdzie, mam nawet drugie konto(śmieciowe) dla wysysaczy danych na różnych portalach. Może więcej osób dostaję taki syf, dlatego pytam. Piszcie proszę prosto bo jestem żółtodziobem komputerowym.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No tak, nie podałeś nawet platformy w pierwszym poście (domyślnie jest założenie, że chodzi o Windows, w końcu forum adresuje w 99% Windows). To zmienia całkowicie postać rzeczy. Nie można pobrać takich danych, bo nie ma narzędzi tego rodzaju w wersji Mac.

 

Na temat problemy zasadniczego nic nie jestem w stanie powiedzieć. Skanowałeś swój system?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie skanowałem, ponieważ jeszcze nie odkryłem czym to można zrobić(jak już wspominałem jestem laikiem typu poczta-internet-muzyka-zdjęcia) i niezbyt zgrabnie radzę sobie z problemami jak te. Myślę, że bardziej niż system, problem może być po stronie firmy zapewniającej host(którą powiadowmiłem). Równloegle poprosiłem o pomoc znajomego, który siedzi w makach, także zobaczymy co się urodzi.

 

Dzięki za dobre chęci i miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...