Skocz do zawartości

Problem z otwieraniem linków


szopen64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem jak w temacie, tzn. klikając na link w programie w którym są zamieszczone linki jak GG, Everest lub inne nie następuje żadna reakcja, ani nie chce się otworzyć ani skopiować, nie mogę też wyświetlić Usług w trybie rozszerzonym tylko w standardowym. Linki z przeglądarki otwierają się normalnie. Nie chce też się uruchomić WMP, po sprawdzeniu oryginalności systemu, ustawieniu punktu przywracania i pokazaniu że 100% jest ściągnięte następuje cisza i nic dalej się nie dzieje.

Mój system to XP Pro SP3

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Używam MBAM w czasie rzeczywistym i do tej pory nie miałem z tym problemów a wręcz przeciwnie sygnalizował mi o zablokowanych niebezpiecznych adresach lub programach ale kłopot leżał gdzieś indziej, samoczynnie odznaczyła się przeglądarka jako "przeglądarka domyślna" i widocznie system nie wiedział w czym otworzyć. Po ponownym zaznaczeniu która przeglądarka jest domyślną linki zaczęły się uruchamiać prawidłowo i ten problem się rozwiązał. Jednak w dalszym ciągu nie mam opcji rozszerzonej w usługach i gpedit oraz problem z WMP.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...