Skocz do zawartości

Nie mogę wyodrębnić plików skompresowanych ZIP


Rekomendowane odpowiedzi

System Windows zablokował dostęp do plików podczas próby wyodrębniania plików skompresowanych

pojawia sie wtedy komunikat "System windows zablokował dostęp do tych plików, aby pomóc w ochronie komputera."

 Klikam na odbloku według instrukcji i nic się nie dzieje:(

Co zrobić aby ominąć tą blokadę?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Klikam Prawym klawiszem myszki na folder skompresowany i wchodzę we właściwości i widać to:

by53uwiivyz3_t.jpg
 
klikam na odblokuj jak na załączonym obrazie i nic -nadal pojawia się komunikat z ostrzeżeniach o  zabezpieczeniach systemu Windows.
 
Nie mam zainstalowanego skanera Microsoftu (Windows Defender / Microsofty Security Essentials). Komputera pilnuje Avast i Malwarebytes Anti-Malware( na żądanie), konfiguracja cały czas taka sama.
 
Teraz próbowałem otworzyć inny plik skompresowany w ZIP i bez problemu, ale tego pliku co na obrazku nie mogę choć kiedyś już go otwierałem.

 

Gdy raz kliknę odblokuj więcej ta opcja się nie pojawia:(

Odnośnik do komentarza

klikam na odblokuj jak na załączonym obrazie i nic -nadal pojawia się komunikat z ostrzeżeniach o zabezpieczeniach systemu Windows (...) ale tego pliku co na obrazku nie mogę choć kiedyś już go otwierałem.

 

Uruchom jeden z programów do usuwania strumieni (KLIK) i za jego pomocą wytnij strumień Zone.Identifier doklejony do tego pliku.

 

Z drugiej strony ... Plik już kiedyś swobodnie otwierałeś, a opcja Odblokuj nie działa. Może plik jest uszkodzony?

 

 

Gdy raz kliknę odblokuj więcej ta opcja się nie pojawia:(

 

To jak najbardziej prawidłowe, na tym to polega. Opcja Odblokuj usuwa strumień i zanika, bo usunięto te dane. I zaraz, pokazujesz mi obrazek z tą opcją dla określonego ZIP = czy ta opcja jest nadal widzialna dla felernego pliku?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Być może plik faktycznie został w jakimś stopniu uszkodzony przez co nie można akurat wyodrębnić w nim plików, gdyż wszystkie inne pliki skompresowane w ZIP wyodrębniłem bez problemu, ale ten sam plik skompresowany  ,który jest na Xp blokowany bez problemu wyodrępniłem w systemie Win7 Starter

 

Użyłem programu AlternateStreamView, ale nadal folder był blokowany. (nie pojawia sie wtedy we właściwościach opcja odblokuj)

Wczesniej zainstalowałem StreamArmor, ale pomimo zainstalowania program mi sie nie otwierał bez jakiegokolwiek komunikatu.

 

W sumie na tym etapie temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...