Skocz do zawartości

Ograniczenia nałożone przez operatora w ramach abonamentu


doom27

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam pytanie odnośnie  ograniczeń jakie nakładają operatorzy.(internet na kartę).Jaki to rodzaj ograniczenia może być w tym przypadku albo bledu konfiguracji.W grę nie wchodzi ograniczenie telefonii IP

 

Znajomy ma problem ze skype. Połączenie zachowuje się jak by było połączone przez np. Hotspotshielda. Po odebraniu momentalnie spada jakość połączenia zarówno video jak i audio a następnie następuje utrata połączenia z komunikatem o probie przywrócenia.Problem jest po stronie operatora sieci 3 Sweden przy abonamencie prywatnym z ograniczeniem prędkości po wykorzystaniu 50GB.

Jutro zadzwonię żeby to zgłosić,ale jestem ciekawy co jest nie tak po ich stronie.

Testy przeprowadzałem na 3 komputerach 2 modemach i routerze(w zasadzie nawet nie musiałem tego robić)w dwóch odległych miejscach(czyli przy połączeniu z innymi nadajnikami)przy użyciu 2 rożnych kart sim i abonamentów.Testy wykazują ze wszystko powinno działać.Jednak z ta karta znajomego nie działa.

Jakość sygnału jest  bardzo dobra.

Czy ten opis mozna przypisac do tego przypadku?

 

http://www.securitykiss.com/resources/articles/unblock_skype/index.php?lang=pl

 

 

Pz

den
 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...