Skocz do zawartości

Lagi w każdej grze


cazzae

Rekomendowane odpowiedzi

Od przedwczoraj mam lagi w kazdej grze, nie tylko online. Nawet FIFA09 nie działa jak powinna. Tymczasem internet w przeglądarce funkcjonuje bez zarzutu. W ostatnim czasie nie instalowałem żadnego dodatkowego oprogramowania i nie zmieniałem nic w systemie.

 

Dysk jest po defragmentacji.

 

 

MBAM-log-2013-04-10 (15-13-56).txt

Extras.Txt

OTL.Txt

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Uruchom OTL i w okno własne opcje skanowania/skrypt wklej:

 

:Services

Web Assistant Updater

 

:OTL

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\DRIVERS\vmnetadapter.sys -- (VMnetAdapter)

DRV - File not found [Kernel | Boot | Stopped] -- system32\DRIVERS\vmci.sys -- (vmci)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\system32\XDva397.sys -- (XDva397)

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleXNt.sys -- (EagleXNt)

IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://mystart.incredibar.com/mb139?a=6R8A2Au8vc&i=26

IE - HKCU\..\SearchScopes\{A1656AC1-F2DD-4758-B9F8-D65DA042F04F}: "URL" = http://websearch.ask.com/redirect?client=ie&tb=FF&o=14594&src=crm&q={searchTerms}&locale=en_US&apn_ptnrs=FV&apn_dtid=YYYYYYUFPL&apn_uid=14b59a58-1f35-4768-a38e-fd20b84f039c&apn_sauid=229930EF-DFA0-441B-B709-91F1751D93C6

IE - HKCU\..\SearchScopes\{CFF4DB9B-135F-47c0-9269-B4C6572FD61A}: "URL" = http://mystart.incredibar.com/mb203?a=6Oz8Tmts8S&search={searchTerms}&i=26

FF - prefs.js..sweetim.toolbar.previous.browser.search.defaultenginename: ""

FF - prefs.js..sweetim.toolbar.previous.browser.search.selectedEngine: ""

O2 - BHO: (Yontoo) - {FD72061E-9FDE-484D-A58A-0BAB4151CAD8} - C:\Program Files\Yontoo\YontooIEClient.dll (Yontoo LLC)

O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - No CLSID value found.

 

:Files

C:\Documents and Settings\Kuba\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\s8gn98k5.default-1360901647015\extensions\jj-3ux@ouoyyaoozdjq.net

C:\Documents and Settings\Kuba\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\s8gn98k5.default-1360901647015\searchplugins\MyStart Search.xml

C:\Program Files\BrowseToSave

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\BrouwsEe2save

 

:Commmands

[emptytemp]

 

Kliknij wykonaj skrypt. 

 

2. Użyj AdwCleaner. Opcja Usuń(podaj z tego log).

 

3. Wyskanuj system skanerem Malwarebytes anti-malware

 

4. Podaj nowy log z OTL

 

E:\Syfrator\dirmngr.exe

 

twoje ?

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki: skanowałem kompa AVG i ów wykrył wirusa w msconfig, czy to w ogóle możliwe?

 

Podaj ścieżkę, w której znaleziono wirusa.

 

Coś się stało z właściwościami Chrome:

 

CHR - default_search_provider: ()

CHR - default_search_provider: search_url =

CHR - default_search_provider: suggest_url =

 

Działa ci Google Chrome?

 

W Mozilli: Firefox > Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox .

 

Po tym zrób nowe logi z OTL.

 

Wracając do tematu głównego:

 

Od przedwczoraj mam lagi w kazdej grze, nie tylko online.

 

Podaj specyfikację komputera, razem z zasilaczem. Jeśli będziesz miał problem, posłuż się HWiNFO.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

jedziesz sam > twoja karta sieciowa to

 

Original Device Name: RealTek Semiconductor RTL8168B/8111B PCI-E Gigabit Ethernet Adapter
Device Class: Ethernet Adapter
Revision ID: 1
Bus Number: 3
Device Number: 0
Function Number: 0
PCI Latency Timer: 0
Hardware ID: PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_E0001458&REV_01

 

Wchodzisz na stronę > http://devid.info/en/

wklejasz identyfikator urządzenia > PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_E0001458&REV_01

 

i klikasz w szukaj > są stery z 2010 pobierzasz i instalujesz > ważne połaczenie sieciowe w czasie instalacji ma być wyłaczone

Odnośnik do komentarza

instalator informuje, że już mam taki sterownik (w każdym razie zaznaczyłem "napraw")

 

jako, że komp odmówił posłuszeństwa (can't find BIOS image, red screen, bluescreen, ścinki i restarty) postanowiłem go sformatować (przynajmniej się miejsce zwoniło),

niby teraz się szybciej uruchamia, nie ma żadnych red-bluescreenów, to jednak ściniki i restarty są na porządku dziennym. Najbardziej wkurzyło mnie to jak zaraz po instalacji systemu komputer się włączył, a po sekundzie wyłączył, zanim zdążyłem pobrać

inną przeglądarkę niż IE.

 

Chętnie bym zrobił memtest, ale nie jestem w stanie ściągnąć plików o wadze większej niż 1kB, gdyż zajęłoby to ok. 24h. Cud, że ta strona mi się otworzyła. Net jest apokaliptycznie wolny, mimo instalacji w/w sterowników.

Chciałem zrobić netloga, ale objawił się błąd, którego screen w załącznikach. Jak Windows łaskawie pozwoli to dodam logi z otl.

 

 

 

 

Pozwolił:

 

 

Na zrobienie loga z netloga nie ma szans, kolejny błąd wyskoczył:

post-1216-0-87953800-1367407595_thumb.png

OTL.Txt

Extras.Txt

post-1216-0-71394300-1367415529_thumb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...