Skocz do zawartości

Pandora - Obsługa z poziomu Polski


laska1794

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

używam od jakiegoś czasu radia internetowego Pandora na stronie www.pandora.com . Wiem że strona nie działa w Polsce bez wtyczek. 

Jest aplikacja Pandora One Desktop App i moje pytanie brzmi. Czy jest możliwość używania aplikacji w Polsce ? Gdy uruchamiam to pokazuje się komunikat : " Sorry Pandora is not available in this country" . Już próbowałem zmienić kraj w ustawieniach systemu (jak debil -.-'') ale się nie udało. Czy jest jakaś możliwość obejścia tego , aby aplikacja była możliwa do uruchomienia . Na stronie gra bez zarzutów . 

Proszę o szybką odpowiedź . Z góry dzięki. :)

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podobnie działa także to: https://mediahint.com/

 ale ja nie poszukuje programu który umożliwi mi korzystanie ze strony z radiem( ponieważ na stronie działa) tylko szukam programu który zmienia adres IP z Polski na Stany Zjednoczone coś takiego jak TunnelBear , tylko jest mały szkopuł tunel ma limit miesięczny i jest go tylko 500 mb juz po 40 min słuchania radia spadło mi do 300.(jest jeszcze możliwość wykupienia....) Szukam programu który robi to samo co TunellBear ale jest nielimitowany. Może mnie ktoś zrozumie.;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...