Skocz do zawartości

Niska wydajność w nowym laptopie


szary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem sobie lapka asus x52jc z parametrami: intel core i5 2,53 turbo boost II, 4 Gb ramu, geforce 310m 1Gb, 640 Gb dysk, vin 7 64bitowy.

Ocena wydajności po wyłączeniu wszystkich nie potrzebnych programów, po odświeżeniu i defragmentacji to: 3,5 najniższa to procesor obliczenia na sekunde. O co tu chodzi, stare gry mi sie nawet tną. Proszę o pomoc, nie chce oddawać do reklamacji. Pozdrawiam i życze WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Gdzie kupiłeś ten laptop? Zgaduję, że on jest używany.

Wydajnością karty graficznej to on nie grzeszy, mam taką samą w laptopie, znam jej wydajność.

Podaj logi z OTL . Co do oceny wydajności: rzeczywiście, mało punktów, powinno być więcej.

Na początek: zobacz, czy masz ustawione w opcjach zasilania Wysoka wydajność i sprawdź, czy nastąpiła poprawa.

Powiedz jakie gry ci się tną.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Odinstaluj Asus WebStorage.
 
W dzienniku masz bład
 

Error - 2013-02-27 13:00:17 | Computer Name = asus-Komputer | Source = Application Error | ID = 1000
Description = Nazwa aplikacji powodującej błąd: iexplore.exe, wersja: 9.0.8112.16464,
sygnatura czasowa: 0x50ec971b Nazwa modułu powodującego błąd: nvwgf2um.dll, wersja:
8.17.12.5741, sygnatura czasowa: 0x4c3b1aec Kod wyjątku: 0xc0000005 Przesunięcie
błędu: 0x0015cf40 Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x18dc Godzina uruchomienia
aplikacji powodującej błąd: 0x01ce150be0834c45 Ścieżka aplikacji powodującej błąd:
C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe Ścieżka modułu powodującego
błąd: C:\Windows\system32\nvwgf2um.dll Identyfikator raportu: 29089853-80ff-11e2-864f-20cf306d03f5

 
Zainstaluj najnowsze stery do grafiki masz z 2010
 
DRV:64bit: - [2010-07-12 14:29:59 | 000,024,680 | ---- | M] (NVIDIA Corporation) [Kernel | Boot | Running] -- C:\Windows\SysNative\drivers\nvpciflt.sys -- (nvpciflt)
Odnośnik do komentarza

Bardzo mi pomogłeś... procesor drugiej generacji 4 rdzeniowy, grafika mi śmiga tylko procek coś zamula. http://www.avans.pl/asus-notebook-asus-x52jc-ex325v,id-25414  a gta4 na minimalnych tnie co sekunde na 5 sekund. A czy jest możliwe że jeden z 4 rdzeni mi nie działa bo w historii użycia procesora w 3 są różne skoki a w 4 czasami jakaś kreska tylko, albo czy można podnieść napięcie na procku bo w biosie mam taką możliwość ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...