Skocz do zawartości

Limit pobieranych plików 16MB


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam przedziwny problem, za pewne związany z zakupem nowego bezprzewodowego routera.

 

Na swoim PC nie mogę pobierać plików większych niż 16MB (na dodatek odczuwam wolniejsze łącze niz przed zakupem bezprzewodowego routera Tp-Link TL-WR340G) bezpośrednio z http, torrenty czy menedżery pobierania typu FlashGet działają w porządku. PC jest podłączony kablem.

Od razu gdy zauważyłem problem spróbowałem zobaczyć czy na laptopach też tak jest.

Próba 1: laptop Vista, drugi Ubuntu, bezprzewodowo - no problem.

Próba 2: laptopy połączone kablem - no problem.

Więc jednak coś jest z moim komputerem a nie jak w między czasie myślałem z konfiguracją routera.

 

Temat już został założony na innym forum niestety problem dalej występuje: /index.php?showtopic=140826&st=0&p=612923"][link].

Posiadam Windows 7 64 bitowy, kartę sieciową zintegrowaną z płytą główną Gigabyte GA-M61PME-S2 oraz wyżej wymieniony bezprzewodowy router Tp-Link TL-WR340G.

 

Załączam logi, z góry dzięki za uwagę:

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.5

Windows 7 (UAC is disabled!)

Internet Explorer 8

``````````````````````````````

Antivirus/Firewall Check:

Windows Firewall Disabled!

Kaspersky Internet Security 2010

ProxyFirewall 1.0.4 Beta

WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.

```````````````````````````````

Anti-malware/Other Utilities Check:

Malwarebytes' Anti-Malware

CCleaner

Java 6 Update 20

Out of date Java installed!

Adobe Flash Player 10.1.85.3

Adobe Reader 9.3.4

Mozilla Firefox (4.0b1.) Firefox Out of Date!

Mozilla Thunderbird (3.1.4)

````````````````````````````````

Process Check:

objlist.exe by Laurent

Kaspersky Lab Kaspersky Internet Security 2010 avp.exe

````````````````````````````````

DNS Vulnerability Check:

GREAT! (Not vulnerable to DNS cache poisoning)

 

``````````End of Log````````````

otl.txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wybór działu celowy? To dział Malware.

 

1. Tylko skomentuję "skrypt", który dostałeś do OTL. Oto właśnie skutki braku wiedzy o platformie x64, te "not found" to normalne w OTL! OTL jest programem 32-bitowym z częściową zgodnością z x64 i pewną sztuczką na wyciągnięcie 64-bitowych info. Log z OTL na x64 charakteryzuje się pewną stałością odczytów "not found". Pierwsze z brzegu porównanie: KLIK. Usuwanie strumieni NTFS zbędne, to nieszkodliwe strumienie... Całość = zupełnie niepotrzebna.

 

2. Logi tu podane = w porządku (brak śladów czynnej infekcji), tylko to są logi przeterminowane (z dnia przed wykonaniem tego "skryptu") a nie z dnia dzisiejszego. Co najwyżej widzę do deinstalacji LockerzAlerts Toolbar (oparty na wątpliwym reputacją Conduit).

 

3. W kwestii problemu: najlogiczniejszym wydaje się być usunięcie podstawowego software, które może wchodzić w kolizję z siecią = programu zabezpieczającego działającego na tej płaszczyźnie. Nie uzyskasz żadnej pewności czy to jest (lub nie) problem, jeśli nie odmontujesz testowo programu w sposób całkowity (wyłączenie to za mało). Tu mamy Kaspersky Internet Security 2010, który nie takie sztuczki już wyprawiał z siecią. Proszę odinstaluj, w razie problemów posłuż się Kaspersky Removal Tool, restart i zobaczymy co się stanie.

 

EDIT: A jeszcze jest jeden program pod uwagę, ProxyFirewall.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
16.11.2010 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...