Skocz do zawartości

Awaria Avasta i problem z Windows Update


boryswaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
będę wdzięczny jeśli znajdę rozwiązanie problemów związanych z moim Laptopem. Pierwszy dotyczy Avasta, który z niewiadomych powodów sam zmienia się z wersji free na pro i traci jakąkolwiek możliwość aktualizacji działania. To się powtarza pomimo dokładnego przeinstalowania zgodnie ze wskazówkami Avast Support. Do tej pory przeinstalowywałem go już trzy razy
Drugi problem dotyczy "aktualizacji zabezpieczeń dla programuMicrosoft .Net Framework 3.5.1". Ta aktualizacja nie jest w stanie się zainstalować od kilku miesięcy, pomimo podjętych przeze mnie działań proponowanych przez pomoc Microsoft. Nie udała się również próba ręcznego zainstalowania tej aktualizacji.
Odnośnie problemu nr jeden myślę, że już nie chodzi mi nawet o reanimację Avasta (jeśli program antywirusowy dał się unieruchomić przez złośliwe oprogramowanie to pies go...) lecz o pozbycie się ewentualnego syfu, który go unieruchomił.
Jest jeszcze trzeci problem lecz już mniej uciążliwy, mianowicie Google Chrome niekiedy bardzo zwalnia, zwykle przy dodaniu nowej karty lub próbie załadowania strony domowej, czasem zajmuje to 30-60sek. przy 20 megowym internecie.

Asus 1215B
Mój system to Windows 7 x64 z service pack 1.
Avast w wersji 8

z góry dziękuję za chęć zapoznania się z problemem i ewentualną pomoc.

Extras.Txt

gmer.txt

GMER_szybki_skan.txt

OTL.Txt

Edytowane przez Landuss
Logi są czyste, temat zmienia dział //Landuss
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...