maxaga Opublikowano 22 Marca 2013 Zgłoś Opublikowano 22 Marca 2013 Laptop był w trybie suspend i wyciągnąłem mu baterię, po ponownym uruchomieniu interfejs graficzny (pulpit) się łąduje ale już w tray-u jest tylko parę ikonek widocznych reszta ukryta! Uruchomione z autostartu programy są widoczne tylko w menadżerze zadań jak zabije uruchomię ponownie również ładują się tylko do pamięci i widoczne są w menadżerze tylko. Ale odpalam komputer i to się pojawia na ekranie, odpalam tottal commander i się już nie pojawia. Wygląda na to że odpalają się tylko aplikacjee 64 bit a 32 bit nie.Mam Windows 7 professional 64bit Proszę o pomo.
diox Opublikowano 22 Marca 2013 Zgłoś Opublikowano 22 Marca 2013 Spróbuj zrobić logi z OTL, może w nich będzie coś niepożądanego. W trybie awaryjnym jest tak samo? .
maxaga Opublikowano 20 Sierpnia 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 20 Sierpnia 2013 W trybie awaryjnym działa poprawnie, wszystko się uruchamia.
diox Opublikowano 20 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Sierpnia 2013 To daj logi z OTL i FRST z Trybu awaryjnego .
maxaga Opublikowano 20 Sierpnia 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 20 Sierpnia 2013 Problem rozwiązał się sam, mianowicie kiedy zalogowałem się do trybu awaryjnego jako zwykły użytkownik (poprzednio logowałem się jako administrator) i powróciłem do trybu normalnego to wszystko zaczęło działać normalnie. Temat do zamknięcia.
diox Opublikowano 20 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Sierpnia 2013 Możesz na wszelki wypadek zrobić logi .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się