Skocz do zawartości

Brak plików


Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z taką prośbą, mam problemy, od wczoraj notebook zaczął mi się psuć.Ukryłem foldery na notebooku i dziś rano chciałem je zobaczyć, wiec weszłem w "narzędzia-opcje folderów-widok" i zaznaczyłem "pokaż ukryte pliki i foldery" i właśnie w tym problem, iż mi tych folderów nie pokazało a gdy ponownie próbuje to zrobić to cały czas jest zaznaczona opcja "nie pokazuj ukrytych plików i folderów".Myśle, że to jakiś problem z systemem jakiś wirus tam teraz jest i powoduje mi takie problemy w systemie, mam na notbooku windowsa XP.Również teraz gdy siadłem aby napisać tego mojego posta na forum i gdy włączyłem notebooka to nie było wcale głosu słychać i nie ma ikony głosu na pasku zadań a wcześniej była więc nie wiem co z tym robić może wy bedziecie umieli i mogli pomóc.Chce zaznaczyć iż ja nie wiem o co chodzi z tymi logami i co to jest ja pobrałem dziś combofixa i przeskanuje nim system i potem podam tu ten log jesli o to chodzi jeśli ktoś bedzie mi pomagał z tym moimi problemami na notebooku.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Czyli OTL i Gamer to jakieś programy takie jak ten Combofix, wiec mam poprać te programy i przeskanować nimi system tak bo zabardzo nie rozumiem i po skanie systemu bede mial te logi i tu je wkleic, podać. O to chodzi wytłumacz mi bo ja ciemny w tych sprawach jestem jeszcze nigdy tego nie robiłem.

 

To nie są programy takie jak ComboFix, nie sugeruj się tym, że wynikowo jest produkowany log! Jest wyjaśnione bardzo dokładnie w przyklejonym czym zajmuje się ComboFix, dlaczego nie wolno stosować ComboFix na własną rękę i kiedy ewentualnie pada prośba o jego użycie.

 

Nie wiem czego tu nie rozumiesz: masz pobrać na dysk OTL i GMER i wytworzyć z nich logi (to przecież jest opisane w instrukcjach krok po kroku i z obrazkami!), a te logi zaprezentować tu do analizy. To my się zajmiemy oceną tego co w nich będzie widać.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Dzieki wam za pomoc ale już mi ona nie potrzebna jakos przeżyje brak głosu

 

Nie rozumiem tego podejścia. Nawet nie chcesz spróbować naprawić problem i podać dane, o które prosimy. A problem z głośnikiem to nie tylko może być problem sprzętowy czy związany ze sterownikami w Windows, taki objaw daje też rootkit w MBR.

 

W czym problem z wykonaniem tych logów, co się dzieje?

 

a mam inne pytanie czy z tego portalu da się usunąć konto

 

Użytkownik nie może skasować konta. O tym decyduje Administrator, a powód musi być dobry a nie wydumany.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...