Skocz do zawartości

Wybór laptopa


gacek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ryzykując, że zabrzmię jak bot reklamowy, i bez podawania kokretnych modeli - polecam samsungi. W tym przedziale cenowym może nie będą jakieś wybitnie wydajne, ale za to są niezniszczalne. Używałam do tej pory trzech modeli samsungów, i wszystkie przy bardzo bardzo intensywnej eksploatacji były całkowicie bezawaryjne (a wymieniałam je tylko dla poprawy wydajności, bo jednak laptop sześcioletni to antyk).

Lenovo stanowczo odradzam, kiedy jeszcze nazywały się IBM były świetne, ale w ostatnich latach zdziadziały niemiłosiernie. W pięciu (!) laptopach lenovo z jakimi miałam do czynienia, po mniej więcej roku trzeba było wymieniać taśmę od matrycy, a klawiatura zaczynała się sypać.

A kupować jak najbardziej przez internet. Ceny saturnowo-mediamarktowe przerażają.

Odnośnik do komentarza

Lenovo stanowczo odradzam, kiedy jeszcze nazywały się IBM były świetne, ale w ostatnich latach zdziadziały niemiłosiernie.

To chyba twoja opinia, trafiły ci się awaryjne sztuki. Sam posiadam Lenovo i jakoś działa bez zarzutu, a ma już 3 lata. Oczywiście do Samsungów nic nie mam, też dobre sprzęty.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...