Skocz do zawartości

Avast wariuje


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nieco ponad tydzień temu postawiłem Windowsa. Jako antywirusa zainstalowałem Avast. Wczoraj nie chciał się uruchomić. Wyskoczył błąd Failed to load language file. Po ponownym uruchomieniu komputera program zaginął całkowicie. Jego sterowniki są aktywne, nie mogę go odinstalować. Co mam zrobić?

 

P.S. Dodałem logi z DDS, ponieważ OTL się zawiesza (zdjęcie załączone)

attach.txt

dds.txt

gmer.txt

post-2816-0-60212700-1363790864_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Odinstalowałem Avasta tym programem. Teraz zainstalowałem Avirę. Zobaczę, czy z nią będzie się coś działo.

 

P.S. Z jakiego powodu może występować taki błąd w sekcji System w Dzienniku zdarzeń?

 

 

Urządzenie \Device\Ide\IdePort0 nie odpowiedziało w ramach ustalonego limitu czasu.

Odnośnik do komentarza

Używałeś GMER-a, podczas skanowania pewnie zmienił tryb z UDMA na PIO.

Wejdź w Menadżer urządzeń, poszukaj Kontrolery IDE ATA/ATAPI i wejdź po kolei w każdy kontroler, tam wejdź w zakładkę Ustawienia zaawansowane i zobacz, czy gdzieś jest ustawione jest PIO, jeśli tak to wstaw tutaj fotkę.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Sam posiadam Lenovo, jestem zadowolony. Jak mam coś doradzić, to załóż nowy temat w dziale Hardware, aby nie śmiecić tutaj. Napisz ile możesz wydać na laptopa i do czego będzie służyć.

Windows 8 mnie od nich odrzuca.

Mam na swoim laptopie postawioną maszynę wirtualną z Win 8, ten Ekran Start mnie odstrasza. Jeśli chcesz odzyskać stare Menu Start, to zainstaluj Classic Shell

Jak mówiłem, załóż temat w dziale Hardware.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...