Skocz do zawartości

Usuwanie wirusów z kwarantanny


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Od ComboFix z daleka: KLIK. Proszę zacząć od zasad działu: KLIK. Czyli podstawowe obowiązkowe raporty (Broń Boże ComboFix) oraz dokładny opis problemu, bo to jest bardzo cienki opis i nie wiadomo ani jaki masz system, ani co to za dysk, ani jaki błąd widzisz:

 

mam problem z dyskiem E że nie mogę nic na niego przenieść nic usunąc itd a admina na kompie mam

 

 

A co do "kwarantanny" (nie podałeś z jakiego programu): to kwarantanna, czyli miejsce odizolowane, nie ma żadnego wpływu na pracujący system. Można ją sobie opóźnić z poziomu opcji programu i tyle.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nadal nie podałeś żadnych raportów (nie ma logów z OTL i GMER), ani dokładnego opisu problemu (nic nie wiadomo o co Ci chodzi z dyskiem i co Ci się pokazuje). Kierowałam wyraźnie do zasad działu, gdzie jest powiedziane co należy tu pokazać.

 

Co do kwarantanny: jak mówiłam, nie ma ona żadnego wpływu na system (jej zawartość jest zablokowana). Nie podałeś co w niej właściwie jest i kiedy było usuwane. Podaj listę tekstową.

 

 

.

Edytowane przez picasso
17.05.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...