Skocz do zawartości

Transfery plików w stadium Hibernacji


hosko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Masz taki problem,znalazłem taki poradni na internecie,że jeżeli mamy router i damy system w hibernacje to będzie on pobierał/wysyłał pliki.Posiadam Windows 7 i jak biorę opcje "uśpij" to ogólnie nic mi nie wysyła,ale gdy

skanuję komputer to nie skanuje tylko leci czas.Czy jest to możliwe aby procesor pracował w trybie "uśpij"?Głównie chodzi mi oto aby PC tak głośno nie pracował a chodził i mniej zużywał prądu.

 

Z góry dziękują za wypowiedzi.

 

 

Pozdrawiam

hosko~

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Głównie chodzi mi oto aby PC tak głośno nie pracował a chodził i mniej zużywał prądu.

IMHO jedną z metod mogłaby być inwestycja w zasilacz z certyfikatem 80 PLUS Gold.

http://www.80plus.org/manu/psu/psu_join.aspx

Szacuje się, że "zwykły" zasilacz ma sprawność rzędu 75%. Co oznacza, że na każde 100 [W] potrzebuje on o 33 z hakiem [W] więcej (tj. pobierze z gniazdka 133.3 [W]). Przy sprawności 85% byłoby to, w rozpatrywanym przypadku, 117.7 [W] pobranych z gniazdka... :)

Odnośnik do komentarza

IMHO nie ma takiej możliwości. W stanie wstrzymania wiele podzespołów komputera zostaje wyłączonych, a stan komputera (otwarte dokumenty, programy) zostają zapisane w pamięci RAM i tylko do podtrzymywania właśnie pamięci dopływ prądu nie jest odcinany całkowicie. A hibernacja to już wogóle... wszystko zostaje zapisane do pliku hiberfil.sys i komp zostaje zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...