Skocz do zawartości

Proces logowania nie może utworzyć okna dialogowego opcji zabezpieczeń. X- Niepowodzenie- opcje zabezpieczeń


Rekomendowane odpowiedzi

witam. Kolejny problem z moja vistą. Raz na 2 tyg mam problemy z zawieszaniem się tuż po włączeniu kompa. Vista się zawiesza tzn myszką można ruszać ale nic ona nie włączy a klawiszcze ctrl alt del w ogóle nie działają. po jakimś czasie wywala czarny ekran oraz komunikat

 

"Proces logowania nie może utworzyć okna dialogowego opcji zabezpieczeń.

X- Niepowodzenie- opcje zabezpieczeń"

 

Pomaga tylko twardy reset. Tak po 4-5 włączeniu wszystko wraca do "normalności". Laptop to HP dv5 oraz oryg śmieciovista na pokładzie. dołączam log z OTL

ps

dodam, że w trybie awaryjnym z obsugą sieci wszystko śmiga bez problemu.

OTL123.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

witam. żadnych pomysłów ? :/ od wczoraj vista się zawiesza i nic nie pomaga. Przechodzę z windy na windę ale nigdy nie miałem takich problemów jak z vista. co za śmietnik.

ps

Czytałem na innych stronach, że komuś pomogło odinstalować modem. Ja mam router huawei PLAY'a. Nie wiem tylko, czy jak go odinstaluję i nie pomoże, to czy będzię można ponownie go zainstalować w trybie awaryjnym ? teraz to chociaż korzystam z netu w awaryjnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...