Skocz do zawartości

Optymalizowanie Windows 7 64 bit


eru3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam jeden cel: używotnić mój procesor w grach komputerowych. Jest to e8500 Core 2 Duo wykręcony do 3,6 Ghz. Chciałbym odchudzić Windows 7 z usług i z czego jeszcze można aby go odciążyć co pozwoli mi na granie w najbliższe nowości na maksymalnych detalach i płynnie :) Autostart wyczyszczony.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pfff tutaj się mylisz ! Gram we wszystkie najnowsze gry na max detalach :) W rozdziałce 1920x1080 przy 40 paru fpsach :) Niżej nie spada

Pragnę być przygotowany na najnowsze produkcje jak Crysis 3 i kilka innych które zadebiutują w tym roku. Komputer jest ok - tutaj mam doświadczenie. Grafika 7950 HD, niestety referent ale przynajmniej taniutko był :P Planuję zmienić CPU ale do tego czasu muszę być na tym, więc staram się go "odmłodzić" poprzez odciążenie

Odnośnik do komentarza

No wiem, karta się dławi z procesorem niestety ale już niedługo modernizuję go i będzie prawdopodobnie AMD Fx 8350 - i co prawda wiem, że w tej cenie wydajniej i lepiej u Intela aczkolwiek... chcę spróbować odmiany :) Logi w załączniku

 

Hahahah masz rację co do rozdziałki przedtem :P

 

Windows 7 Pro 64 bit

8GB RAM Vengeance 1500Mhz

P5G41C - M LX - okrojony shit ze zintegrowaną grafiką co do podkręcania się nie nadaje

Intel E8500 @ 3.6 Ghz

7950HD AMD nieruszana, referent

Zasilacz OCZ 700W plus kilka tam jeszcze tak w peaku - modelu dokładnego nie chce mi się sprawdzać naprawdę ale sam to wybierałem i wiem, że wszystko gra

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Error - 2013-02-23 14:04:40 | Computer Name = GamingStation | Source = Service Control Manager | ID = 7001

Description = Usługa Serwer zależy od usługi Menedżer kont zabezpieczeń, której

nie można uruchomić z powodu następującego błędu: %%1058

 

Error - 2013-02-23 14:04:40 | Computer Name = GamingStation | Source = Service Control Manager | ID = 7001

Description = Usługa Przeglądarka komputera zależy od usługi Serwer, której nie

można uruchomić z powodu następującego błędu: %%1068

 

Error - 2013-02-23 14:04:45 | Computer Name = GamingStation | Source = Service Control Manager | ID = 7034

Description = Usługa avast! Antivirus niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło

to razy: 3.

 

Error - 2013-02-23 14:04:48 | Computer Name = GamingStation | Source = Service Control Manager | ID = 7001

Description = Usługa Serwer zależy od usługi Menedżer kont zabezpieczeń, której

nie można uruchomić z powodu następującego błędu: %%1058

Czy wyłączałeś jakieś usługi w systemie?

Odnośnik do komentarza

Wejdź w Start > Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Narzędzia administracyjne > Usługi, tam ustaw dla:

- Serwer - Stan: Uruchomiony, Typ uruchomienia: Automatyczny

- Menedżer kont zabezpieczeń - Stan: Uruchomiono, Typ uruchomienia: Automatyczny

- avast! Antivirus - Stan : Uruchomiono, Typ uruchomienia: Automatyczny .

 

Co do części: są OK, tylko chciałem wiedzieć na czym grasz. Więcej z tej konfiguracji nie wyciśniesz, procesor hamuje kartę graficzną, nic więcej nie wymyślę.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...