Skocz do zawartości

Dziwna strona www


jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po infekcji virutem i walce przeszło 3 dniowej jakoś się udało postawić system . Jednak co jakiś czas uruchamia mi się taka o to strona : wxw.brenz.pl/rc/ ? Nie wiem co to jest ii nie potrafię tego zlokalizować. Dodatkowo explorer.exe przy zamykaniu systemu wywala dziwne błędy . Combofix był w użyciu wbrew przeczytanym zasadom z tego forum :( Podpinam logi do sprawdzenia :

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie dostarczyłeś wszystkich logów. Skoro był używany ComboFix, to gdzie jest raport z jego uruchomienia. Brak także obowiązkowego loga pod kątem rootkitów (GMER lub Root Repeal).

 

Jednak co jakiś czas uruchamia mi się taka o to strona : wxw.brenz.pl/rc/ ? Nie wiem co to jest ii nie potrafię tego zlokalizować. Dodatkowo explorer.exe przy zamykaniu systemu wywala dziwne błędy.

 

Objawy wskazują na to, że Virut nie jest wyleczony. Ten adres jest związany z aktywnością Virut (KLIK). Pytaniem jest tutaj: w jaki sposób i czym ten Virut był "usuwany"? Przeskanuj system całkowicie z zewnątrz posługując się jedną z płyt startowych, np. Kaspersky Rescue Disk czy Dr. Web LiveCD (KLIK). Przedstaw tu wyniki.

Edytowane przez picasso
12.11.2010 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...