Skocz do zawartości

Pendrive'y, karty pamięci itp. nie działają tylko na moim komputerze


marcin00

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ale jak mogła paść skoro wrzucam do MP4, telefonu brata itd. i na nich normalnie można przechowywać, a do tego pendrive'y sprawdzałem u kumpla i u niego działają no i u mnie ten 8GB jakimś cudem zadziałał rano i działa ale ten 1GB nadal nie działa, a na dodatek to padły aż 3 karty microSD i 1 SD

 

poszukaj w ustawieniach telefonu opcji urządzenie magazynujące USB

jest włączone nawet się wyswietla komunikat w telefonie

Odnośnik do komentarza

na xp nic nigdy nie instalowałem(programów w stylu Samsung PC Studio itp.) zawsze włączoną miałem opcje "masowe urządzenie magazynujące"(we wszystkich urządzeniach z kartami SD, microSD, MemoryStickProDuo itd.) i instalowały się sterowniki karty i hulało, tak samo było jeszcze w marcu zeszłego roku jak dostałem tego Win7, a teraz, jak pisałem w pierwszym poście, podłączam coś do kompa z jakąś pamięcią np. MP4, telefon z kartą pamięci, aparat z kartą pamięci i sterowniki się instalują, w MU i "Urządzenia i drukarki" pokazuje się że jest coś podłączone ale w "Mój Komputer" się nic nie wyświetla typu SanDisk Cruzer Micro(a wcześniej było ok)

 

PS. podłączyłem Sony Ericssona LwW z kartą microSDHC 16GB z Toshiby i to samo(ale na telefonie zaproponowało mi żebym zainstalował PCCompanion - nie zainstalowałem), ale później odłączyłem i podłączyłem i zainstalowałem tego PCC... i czyta tą kartę(miałem tak samo w tegoroczne(a raczej zeszłoroczne) Święta BN - na początku jak kupiłem telefon i karte to ją czytało bez instalowania tego PCC... ale tydzień później chciałem muzykę zrzucić i musiałem to co dzisiaj zrobić);

MP4 działa ale karty nie czyta(tzn. gdzieś koło 14.00 podłączałem MP4 wraz z włożona kartą, ale karty nie odczytało, a MP4 tak).

 

ten komputer jest chyba opętany przez szatana :blink: kompletnie tego nie rozumiem - tego pendrive'a 8GB już nie czyta (a już o 12.24(patrz post 24) byłem szczęśliwy że działa) :mellow:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...