Skocz do zawartości

Brak Właściwości plików w Koszu dla wielu zaznaczonych plików


jarecki007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry witam wszystkich to moje pierwsze pytanko na tym forum, otóż mam kłopot z rzeczami znajdującymi się w moim koszu, tak z głupia franc chciałem sprawdzić ile mi one zajmują

 

Gb czy Mb więc zaznaczyłem wszystkie elementy kosza wybrałem PM właściwości i blink.gif nic się nie dzieje żadnych info ile zaznaczyłem plików ile zajmują razem miejsca nic. Ciekawe w tym wszystkim jest to że jak zaznaczę jeden jakiś plik w koszu to jego właściwości mi się wyświetlą ale już dwa i więcej to nie nic się nie dzieje hmm pozwoliłem sobie dołączyć screen KLICK

 

 

 

 

P.S

 

Tak na wszelki wypadek sprawdziłem jakto wygląda w innym miejscu zaznaczyłem kilka plików w moimfolderze np. ze zdjęciami wszystko wyświetla się prawidłowo liczba wszystkich razem zaznaczonych plików czy folderów ile razem zajmują miejsca a w koszu nic się nie wyświetla nie rozumiem tego za nic w świecie :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

U mnie jest tak samo (na Vista i 7), w Koszu można sprawdzić Właściwości jednego pliku, ale po zaznaczeniu większej ich ilości ta opcja nie reaguje.

 

Zresztą Kosz na Pulpicie to jest tylko wirtualny folder, który kieruje do normalnego ukrytego folderu C:\$Recycle.Bin. Przeliczenie całości Kosza w wygodny sposób możesz przeprowadzić w programie SpaceSniffer. Albo do skanu cały dysk C, albo od razu zawęzić wyszukiwanie i wklepać ścieżkę C:\$Recycle.Bin.

Odnośnik do komentarza

Witaj Picasso przy okazji moje gratulacje mam nadzieję że to forum szybko zyska wielu sympatyków życzę cierpliwości i wytrwałości i powodzenia ,a co do tematu to mój problem własnie rozwiązałem miałem po prostu wyłączony PASEK STANU włączyłem i widzę na dole ile GB i ile mam zaznaczonych plików o to mi chodziło dziękuje temat można myślę zamknąć.

Pozdrawiam Jarek z Gdańska:)

Odnośnik do komentarza

To nie zmienia faktu, że Właściwości nie reagują na kilku plikach. Dodatkowo, jeśli rzecz o Pasku stanu, to jeśli w Koszu jest niepusty folder, po zaznaczeniu na pasku stanu nie przeliczy jego zawartości, a jeśli zaznaczysz ten folder + jakiś plik zanika także przeliczanie plików.

 

jest tak faktycznie właśnie sprawdziłem dziwne ale cóż ...nie można widać mieć wszystkiego taki system i już

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w oknie explorera wklepiesz dla poszczególnej partycji (nie tylko C:, pamiętajmy że pliki wedrują do kosza na tej partycji na której zostały usunięte) $Recycle.Bin to powinieneś zobaczyć katalog (bądź katalogi na komputerze z kilkoma systemami) i można sprawdzić właściwości.

Powinieneś otrzymać dane dla całości kosza (dla danego systemu i danej partycji).

Explorer nadaje temu katalogowi nazwę przyjazną, ja np w Opusie widzę kosze pod sidami. np: "S-1-5-21-1069100669-1640697968-3718919227-1001"

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...