Skocz do zawartości

Sztuczne wymuszenie zużycia GPU do 90%


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam problem z jakimś smieciem który zagnieździł mi się w systemie, sztucznie w stanie spoczynku wymusza mi zużycie GPU do około 90%. Włączyłem komputer bez podpięcia do internetu i problemu nie bylo, wpiełem wtyczke i automatycznie zużuycie wzrosło. W procesach nie widzę nic dziwnego. Załączam skany z GMER i OTL mógłby ktoś znający rzucić okiem i powiedzieć czy jest cos wymagającego usunięcia. Jeżeli nic się nie znajdzie pozostanie jedynie format, którego chcialbym uniknąc.

Extras.Txt

OTL.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ok, znalazłem winnego jest to PoisonIvy w msconfig znajduje sie pliczek drivers.vbs odznaczylem go żeby się nie włączał. Usunąłem go również poszukałem pozostałych plików z nim związanych lecz nic nie znalazlem teoretycznie go nie ma ani w rejestrze ani fizycznie ( wiem, że to było to odpowiedzialne bo po zdeaktywowaniu uruchomiłem go i w tym samym momencie wzrosło zużycie GPU do 90% ). Wpis w msconfig jednak pozostał o możliwości uruchomienia go przy stacie, jakies porady ? Robie jeszcze zalecany skan "exterminate it" znaleziony na stronie opisującej mój problematyczny plik.

Odnośnik do komentarza
Ok, znalazłem winnego jest to PoisonIvy w msconfig znajduje sie pliczek drivers.vbs odznaczylem go żeby się nie włączał.

 

To nie wszystkie elementy infekcji.

 

 

Wpis w msconfig jednak pozostał o możliwości uruchomienia go przy stacie, jakies porady ?

 

Wpis należy usunąć. W pierwszej kolejności jednak należy przedstawić jak zmieniła się sytuacja, czyli nowy raport z OTL zrobiony na warunku dostosowanym: uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wpisz słowo msconfig i klik w Skanuj.

 

 

Robie jeszcze zalecany skan "exterminate it" znaleziony na stronie opisującej mój problematyczny plik.

 

Skaner wątpliwej reputacji.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
7.03.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...