Skocz do zawartości

Pendrive Goodrive 16 GB przestał działać po podłączeniu do telewizora Samsung


wiex

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Cały czas był sprawny do tego momentu, a obecnie po podłączeniu go do komputera nie jest on wykrywany, jedyną oznaką jego "życiowych" funkcji jest świecąca permanentnie dioda. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Proszę o rady (jeśli cokolwiek można z tym zrobić)... z góry dziękuję...

 

Coś się zmieniło, komputer go "widzi" ale twierdzi, że dysk jest pusty (zajęte miejsce: 0 bajtów wolne: 0 bajtów)... nie wiem o co chodzi, bo wcześniej w ogóle go nie widział...

I ponownie go nie "widzi" ... :(

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Miałem podobnie z kartą pamięci. Posypał się system plików. Jak próbujesz się tam dostać to woła o format. Niestety u mnie skończyło się (chyba, nikt nie potrafił mi pomóc) uszkodzeniem sprzętu https://www.fixitpc.pl/topic/8693-ciagle-pytanie-o-format-karty-sdhc-kingstona-8gb/. Jak miałeś na nim jakieś dane na których ci zależało to są programy które potrafią to i owo odzyskać. Śledząc niektóre wątki związane z tym problemem w większości przypadków zwykły format załatwiał sprawę.

Odnośnik do komentarza

Na danych, szczerze mówiąc, to mi średnio zależy... chciałbym w jakiś sposób zmusić go do działania ... ;)

A co do odłączania to nie używałem bezpiecznego, ale nic się nie działo przez cały okres użytkowania... także dziwne to nieco...

Z formatem plików RAW mam innego pendrive'a, a szczerze mówiąc nie wiem jaki format plików jest obecnie na tym pen'ie bo w ogóle go nie widzę ... :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...