Skocz do zawartości

Samoreset - system startuje tylko w Trybie awaryjnym


WooDDs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Szczegółów nie znam , tata zabrał komputer do niemiec, wujek cos przy nim kombinował i wiusów najprawdopodobniej nałapał, komputer normalnie sie wlącza ale podczas ładowania systemu resetuje się sam z siebię i tak w kółko, nie mam możliwości formatu teraz a komputer przydał by się sprawny.

 

PS: Logi tylko z OTL'a bo GMER wywala ze przestał działać w trakcie skanowania.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

GMER nie sprawdzony, ale w OTL brak oznak infekcji. Tylko drobne adware Yontoo, ale w żadnym wypadku nie może być przyczyną opisywanych objawów:

 

 

komputer normalnie sie wlącza ale podczas ładowania systemu resetuje się sam z siebię i tak w kółko

 

I tego nie można zdiagnozować przez zrzuty pamięci DMP, bo jest problem z ich tworzeniem:

 

Error - 2013-01-18 14:15:20 | Computer Name = Woo-PC | Source = volmgr | ID = 262193

Description = Konfigurowanie pliku strony dla zrzutu awaryjnego nie powiodło się.

Upewnij się, że na partycji rozruchowej znajduje się plik strony i że jest wystarczająco

duży, aby zawierać całą pamięć fizyczną.

 

Sprawdź jak jest skonfigurowany plik pamięci wirtualnej.

 

No cóż, w ciemno strzelając, może zacznij od selektywnej deinstalacji programów bazujących na sterownikach:

 

1. Sterownik SPTD od emulatora napędów wirtualnych, który zgłasza w Dzienniku taki błąd:

 

Error - 2013-01-18 14:15:02 | Computer Name = Woo-PC | Source = sptd | ID = 262148

Description = Sterownik wykrył błąd wewnętrzny w swoich strukturach danych dla .

 

Start > w polu szukania wpisz regedit > wejdź do klucza:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sptd

 

Dwuklik w wartość Start i zmień liczbę 0 na 4. Wyłączenie tego sterownika spowoduje błąd startowy DAEMON Tools Lite. Usuń dodatkowo i wpis ze startu, czyli w kluczu:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

 

Skasuj wartość DAEMON Tools Lite. Reset systemu. Jeśli brak skutków:

 

2. Sprawdź czy coś da deinstalacja AVAST + Malwarebytes.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszła nowa stacja DVD. Format nie był możliwy właśnie z tego powodu że w starej coś się pokićkało, ale skoro już mogę włożyć płytkę i strzelić formata to chyba będzie lepszym rozwiązaniem , ale również szybszym, odciąże was troche moim problemem bo sam go rozwiąże, i będziecie mogli zająć się poważniejszymi tak czy inaczej dzięki za odpowiedź. Po formacie mogę jeszcze wykonać jakieś skany jeżeli jesteś zainteresowana, ale to chyba będzie zbędne więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza

mam kolejny problem, nie mogę znaleźć sterownika "Kontroler Ethernet" próbowałem różnych sterowników ale nic z tego.

model komputera: Compaq Presario SR5705FR

system: Vista Home Basic 32bit

 

Będe próbował dalej, ale wszelka pomoc mile widziana .

 

PS: cała specyfikacja sprzętu: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?objectID=c01632762&lang=en&cc=us&contentType=SupportFAQ&prodSeriesId=3823953&prodTypeId=12454

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...