Skocz do zawartości

Aktywacja systemu windows


Prz3m01299

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojego brata komputerze jest taki błąd ze:

Po uruchomieniu komputera i po wpisaniu hasła - logowaniu. wyskakuje blad w ktorym jest napisane ze aby kontunuowac trzeba aktywowac system windows i zrobic zapasowa kopie systemu. Klikam tak i wyswietla sie niebiekskie okno z informacja "AKtywacja zostala zakonczona kliknij OK" klikam ok wylogowywuje mnie nastepnie znowu wpisuje haslo i to samo, tak w kólko. Jesli dam "Nie" to samo. Probowalem wchodziic w tryby awaryjne itp. Probowalem wszystkich opcji z klawisza "F8" i nic ciagle to samo. Co moge zrobic? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

(Robie wszystko na trybie awaryjnym bo na innym sie nie da)

Wchodzac w document and setttings nie moge wejsc na konto wlasciwe - odmowa dostępu. Szukalem tego pliku tez w opcji "wyszukaj" - nic

 

; bylem u informatyka ktory kiedys naprawial ten komputer i opowiedzialem mu o sytuacji. On powiedzial ze zapomnial mi powiedziec ze w razie ostrzeżenia o aktualizacji przez Windowsa należy to anulowac bo cos (nie pamietam dokladnie) i ze gdy klikne tak cos sie popsuje. Czy ponowne wgranie windowsa pomoze?

Odnośnik do komentarza
(Robie wszystko na trybie awaryjnym bo na innym sie nie da)

 

Mnie nie chodzi o fakt bycia w Trybie awaryjnym, tylko logowanie w Trybie awaryjnym na nie to konto co należy.

 

 

Wchodzac w document and setttings nie moge wejsc na konto wlasciwe - odmowa dostępu. Szukalem tego pliku tez w opcji "wyszukaj" - nic

 

Z prawokliku na C:\Documents and settings\Konto właściwe pobierz Właściwości, wejdź do karty Uprawnienia, dodaj na listę grupę Administratorzy z Pełną kontrolą, a folder powinien stać się dostępny.

 

 

bylem u informatyka ktory kiedys naprawial ten komputer i opowiedzialem mu o sytuacji. On powiedzial ze zapomnial mi powiedziec ze w razie ostrzeżenia o aktualizacji przez Windowsa należy to anulowac bo cos (nie pamietam dokladnie) i ze gdy klikne tak cos sie popsuje. Czy ponowne wgranie windowsa pomoze?

 

Nie wiem do czego zmierza ten informatyk. Prosto z mostu: to system piracki?

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...