Skocz do zawartości

Problem z "Otwieranie za pomocą"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

mam problem odnośnie z włączeniem jakiegokolwiek programu, ponieważ za każdym razem po dwukrotnym kliknięciu na ikone pojawia mi się polecenie "otwieranie za pomocą". Co ciekawe jeśli nawet wybrałem dany program z listy, dalej sie nie uruchamiał prawidłowo.

podejrzewam ze problem ten został spowodowany odinstalowaniem XP defender'a ktory blokował co po niektóre programy, ktore były być może zainfekowane. Co ciekawe chciałem nawet przeinstalować system na świeżym sformatowanym dysku lecz wtedy tez pojawiają sie błędy podczas uruchomienia instalacji. W zalaczniku zamieszczam pliki z OTL, może sie do czegoś przydadzą. Prosze o pomoc osoby które miały podobny problem.

 

Pozdrawiam

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi są zrobione z poziomu nie tego konta co należy, czyli wbudowanego w system Administratora a nie konta użytkownika:

 

Computer Name: PC299592040431 | User Name: Administrator | Logged in as Administrator.

 

To konto nawet nie było czynne przed akcją, widać świeży zrzut folderu konta na dysku. Konta mają inne rejestry i foldery, log musi być zrobiony z poziomu konta na którym występuje problem. Przeloguj się na właściwe konto i zrób nowe raporty. Jeśli jest problem z uruchomiem OTL w wersji EXE, pobierz wersję COM lub SCR (KLIK).

 

Na razie nie widzę tu ani czynnej infekcji (tylko adware), ani naruszeń w skojarzeniach plików. Ale jak mówię oglądam log z innego środowiska.

 

 

system na świeżym sformatowanym dysku lecz wtedy tez pojawiają sie błędy podczas uruchomienia instalacji.

 

Konkretnie: jakie błędy?

 

 

.

Edytowane przez picasso
18.02.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...