Skocz do zawartości

Dokuczająca zmiana "klawiatur" w laptopie - brak możliwości pisania.


avertos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zawsze, na prawde od zawsze spotykam sie z wkurzajacym zmienianiem klawiatur w LAPTOPACH, na kazdym komputerze jakim mialem nigdy nie bylo takich problemow, ale co mam kontakt z laptopem, czy to moj czy taty, mamy itd to zmienia mi sie klawiatura. Nacisne jakas kombinacje palcami nieswiadomie na klawiaturze i bum nie da sie nic pisac, lewy alt + shift odpowiadajacy za zmiane jezykow (sprawdzalem i jest tak u mnie ustawione) TEZ NIE DZIALA.

 

Jestem zdenerwowany co pewnie widac, bo wkurza mnie to, po co mi zmiana jezykow czy tam klawiatur jak to sie tam mowi nie wiem NIE WAZNE.....

Wracajac do tematu..

Jedno proste pytanie...

 

Jak wylaczyc zmienianie sie tych klawiatur, jezykow czy bog wie czego tak zeby nigdy mi sie nic tu nie pozmienialo.

 

Nie mam wirusow wiec logow nie bede wklejal, pewnie jest to jakas prosta rzecz a ja nie umiem do tego dojsc.

 

DOdam ze tak:

w pasku startu mam znaczek PL obok taka klawiaturka (chetnie bym to wywalil).

W autostarcie nie mam nic co mogloby to powodowowac, wiem ze chodzi pewnie o ctfmon.exe ale to mam wylaczone w autostarcie, tak samo jak na wszystkich komputerach ALE na komputerach ten jezyk czy tam klawiatura sie nie zmienia, a tu jak cos czasem nieswiadomie nacisne to od razu nic sie nie da robic, otwiera sie wyszukiwarka itd, zadne litery sie nawet nie pojawiaja..

 

Bedziecie wiedziec o co chodzi na pewno..

 

Wklejam wam fote, pewnie cos bedzie chodzilo z tym mam nadzieje bo juz mnie kreew zalewa.

post-7537-0-49456100-1356124491_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...