Skocz do zawartości

Nie wiem co sie dzieje z kompem,pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

problem mam taki ze przy kursorze myszy miga caly czas klepsydra tak jak by praca w tle,dodatkowo menadzer windows pokazuje wariujace procesy tzn pojawiaja sie i znikaja i tak w 5sekund potrafi z 26 zrobic sie 34 i na odwrot...

 

co do log z combofixa-napewno bylo scanowane ale log jak i combofix przepadl,nie wiem jak,omg,prawdopodobnie gdy pojawil sie blue sreen nie zapisal sie po rest kompa:0(chyba)oznaki infekcji pokazaly sie 3dni temu,poczym zaczelem szlifowac je czym tylko sie da,mniej i bardziej zawansowanymi narzedziami.

 

scan gmer nie idzie cos nie moge podczas scanu wyskakuje blue sreen,nie wiem co zle robie

OTL.Txt

Extras.Txt

RootRepeal report 09-26-10 (19-02-40).txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oceniając wszystkie logi .... nie widzę tu żadnego śladu infekcji .... A pewnych braków w plikach oraz błędów uruchomienia usług (Usługa bramy aplikacji / Usługa Pomocy / Centrum zabezpieczeń) nie biorę pod uwagę. Jest to najwyraźniej modyfikowany sztucznie XP (można poznać po opisie pliku sysdm.cpl) i to musi być skutek niezbyt precyzyjnego tweakowania tego Windows. Osobiście ja nie za bardzo polecam korzystanie z przeróbek. Potem jak się coś sypie trudno dojść co jest przyczyną.

 

problem mam taki ze przy kursorze myszy miga caly czas klepsydra tak jak by praca w tle,dodatkowo menadzer windows pokazuje wariujace procesy tzn pojawiaja sie i znikaja i tak w 5sekund potrafi z 26 zrobic sie 34 i na odwrot...

 

Jakie procesy? Natomiast w kwestii klepsydry: masz połączenie aż dwóch programów realizujących osłonę rezydentną i funkcje antywirusowe, czyli Avast + Dr.Web anti-virus for Windows. Dodatkowo pracują jeszcze osłony Ad-aware + Spybot - Search & Destroy. Jest to za dużo i może być przyczyną poważnych zaburzeń pracy systemu. Proszę rozpocznij od pozbycia się nadwyżki:

 

  • Ma pozostać tylko jeden antywirus, a drugi do deinstalacji. Zadecyduj który.
  • Pozbądź się Ad-aware i Spybot - Search & Destroy. A ten ostatni jest nieco nie ma czasie. Swobodnie wystarczy tylko (już posiadany przez Ciebie) skaner na żądanie Malwarebytes' Anti-Malware. Przed deinstalacją Spybota ściągnij także modyfikację pliku HOSTS, którą wprowadził Spybot (i to może być kolejna przyczyna dla mulenia): INSTRUKCJE.

Po restarcie komputera zdaj relację czy to coś pomogło.

 

 

.

Edytowane przez picasso
26.10.2010 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...