Skocz do zawartości

Problem z przeglądarką


Seledin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym prosić o pomoc.

 

W dniu dzisiejszym moja przeglądarka zachowuje się w nietypowy sposób, otóż:

 

Z początku zauważyłem, że coś jest nie tak z Facebookiem, kiedy próbowałem się zalogować, za każdym razem wyskakiwało mi następujące okienko, z brakiem jakiejkolwiek możliwości interakcji, zwyczajnie, jakby surowa strona z hiperłączami: (Screen dołączony w załączniku)

 

Kiedy próbowałem wpisać cokolwiek na google, wyskakiwało mi powiadomienie o braku certyfikatów google, co mnie kompletnie już zaskoczyło... po wyczyszczeniu ciasteczek, problem jest nadal ten sam. Próbując się zalogować na igoogle, wyskakuje mi powiadomienie o treści ,,To połączenie jest niezaufane". Problem z Facebookiem w dalszym ciągu nie zniknął.

 

Przeskanowałem komputer darmowym Avastem, nie wykrył on jednak żadnych wirusów.

 

Czy mogę prosić o pomoc? Niestety nie wiem, co może być przyczyną, aczkolwiek obawiam się, że może to być jakaś infekcja. Komputer znajdował się przez kilka dni w rękach 12-latka i obawiam się, że mógł wchodzić na nieodpowiednie witryny.

 

Dołączam wymagane logi z OTL.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 

 

 

edit: Problem tymczasowo rozwiązany, boję się jednak, że może to być nie do końca zrobione. Przywróciłem system i śmiga.

post-4557-0-72903600-1355240136_thumb.jpg

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To nie jest pełny log z OTL, brakuje pliku Extras (opcja "Rejestr - skan dodatkowy" nie została ustawiona na "Użyj filtrowania"). W raporcie brak oznak klasycznej infekcji, ale czy ten monitoring był instalowany celowo:

 

O4 - HKU\S-1-5-21-682003330-764733703-839522115-1003..\Run: [tsmon.exe] C:\Program Files\TSS Manager\tsmon.exe ()

 

 

Kiedy próbowałem wpisać cokolwiek na google, wyskakiwało mi powiadomienie o braku certyfikatów google, co mnie kompletnie już zaskoczyło... po wyczyszczeniu ciasteczek, problem jest nadal ten sam. Próbując się zalogować na igoogle, wyskakuje mi powiadomienie o treści ,,To połączenie jest niezaufane". Problem z Facebookiem w dalszym ciągu nie zniknął.

 

Winę ponosił przestawiony czas komputera na prawie rok wstecz. Mówi o tym OTL, który powstał "11 stycznia 2012":

 

OTL logfile created on: 2012-01-11 16:35:06 - Run 2

 

Zły czas = certyfikaty nie działają poprawnie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...