Skocz do zawartości

Problem z obsługą rozdzielczości


moonsi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Podłączyłem telewizor do komputera... wszystko było dobrze... kliknąłem, by obraz pokazywało mi tylko na telewizorze i zacząłem ustawiać rozdzielczość no i ustawiłem taką której mój nowiutki telewizor nie obsługuje i mam dwa czarne ekrany. Niestety nie mam możliwości podłączyć innych urządzeń. Czy jest jakieś rozwiązanie mojego problemu?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wybaczcie:P

Laptop Hp500

Telewizor Toshiba 22SL738

Myślałem, że nie koniecznie potrzeba podawać takie info, ponieważ telewizor już wyświetlał wszystko tylko chciałem rozdzelczość dostosować i zamiast kliknąć pokaż lustrzane odbicie to kliknąłem pokaż zawartość tylko na Tv.Jak odłączam kabel pojawia się normalnie obraz na monitorze komputera. Z tym trybem awaryjnym chodzi o to by go uruchomić przy włączeniu systemu?

Odnośnik do komentarza
.Jak odłączam kabel pojawia się normalnie obraz na monitorze komputera.

 

W jakiej rozdzielczości pracuje lapek?

 

tylko chciałem rozdzelczość dostosować i zamiast kliknąć pokaż lustrzane odbicie to kliknąłem pokaż zawartość tylko na Tv.

 

Rozdzielczoś dla telewizora Toshiba 22SL738 jest następująca Rozdzielczość 1366 x 768 i nie można ustawić większej

 

http://pl.consumer.t...lSpecifications

 

 

sorki Wiesiu, nie zauważyłem twojego posta

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...