Skocz do zawartości

Jwgkvsq.vmx na mojej Motoroli z6


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Landuss, USBFix nic nie wskóra, jeśli to jest sytuacja faktyczna:

 

(...) MÓJ KOMPUTER NIE WIDZI TELEFONU! zresztą nie tylko mój...

 

arcanius, co to konkretnie oznacza: czy urządzenie w ogóle nie jest wykryte / lub w Menedżerze urządzeń są wykrzykniki, czy może urządzenie jest znajdowane + instalowane pomyślnie, ale nie pokazuje się żaden dodatkowy dysk przenośny w Mój komputer? Czy masz zainstalowane sterowniki?

Odnośnik do komentarza

Raport USBFix: http://www.speedyshare.com/files/24335734/UsbFix.txt

Raport OTL: http://www.speedyshare.com/files/24335825/OTL.Txt_skan.txt

jeszcze coś takiego mi wyskoczyło: http://www.speedyshare.com/files/24335926/Extras.Txt

Raport z GMERa wrzuce kiedy indziej, prawdopodobnie jutro.

 

picasso, tak mam sterowniki zainstalowane. podłączam telefon i nic (poza tym że ekran telefonu się podświetli, czyli reaguje) a w komputerze nic.. żadnego komunikatu...

Odnośnik do komentarza

Jak powiedziałam wyżej = USBFix nie wykona tu zadania. Jak może widzieć telefon (i w ogóle nie widzi nic poza HDD), skoro mówisz, że "mój komp nie widzi telefonu". Pytam się więc o szczegóły = co widać w menedżerze urządzeń.

 

Ogólnie: w Twoich logach nic nie ma (a kosmetyka nie jest istotna przy większym problemie z urządzeniem przenośnym), zaś GMER nie wydaje się konieczny w takiej sytuacji. One nie będą tu pomocne do listowania zawartości telefonu.

Odnośnik do komentarza
tak mam sterowniki zainstalowane. podłączam telefon i nic (poza tym że ekran telefonu się podświetli, czyli reaguje) a w komputerze nic.. żadnego komunikatu... (...)

Co do menedżera, niema nic.

 

Czy próbowałeś całkowicie usunąć sterowniki, a następnie je przeinstalować na nowo?

 

Gdyby było na karcie pamięci, podejrzewam że wystarczyloby sformatowac karte.. a on jest na telefonie;/ bo go widać podczas przeglądania plików. Nie można go przenieśc, ani usunąć...

 

Jaki błąd się pojawia w menedżerze natywnym Motoroli przy próbie zrobienia czegoś z tym plikiem? Czy da się zmienić mu nazwę? Czy ten plik siedzi w katalogu kosza urządzenia, a jeśli, to czy nie ma jakiejś opcji opróżniania kosza? Czy jest tam obok także plik "autorun.inf", a jeśli, to czy da się go usunąć menedżerem lub przynajmniej zmienić mu nazwę?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną sytuacja sugeruje, że bez zmuszenia komputera do rozpoznania telefonu nie ma tego jak usunąć z urządzenia w sposób precyzyjny. I może należy zabrać się za przeładowanie całego setu USB w Windows. Mówisz, że w Menedżerze urządzeń w ogóle brak czegokolwiek od Motoroli. Czy na pewno? W Menedżerze urządzeń z menu Widok ustaw pokazywanie ukrytych urządzeń. Czy na tak ustawionej liście pojawiają się jakieś urządzenia z wykrzyknikiem / pytajnikiem bądź też dosłowne zapisy Motoroli?

Odnośnik do komentarza

To działanie wydaje mi się dość ... drastyczne, tzn. siedzieć z trojanem w telefonie oczekując na zakup nowego telefonu. Sprawę mi utrudnia fakt, że nie mam nic podobnego do Motoroli w rękach, autopsja odpada. Przychodzi mi na myśl jeszcze:

 

- Wyciągnięcie z wnętrzności telefonu mikro karty SD i bezpośredni jej odczyt bez przechodzenia przez kablowe dokowanie. Akcja, by skopiować sobie na ile możliwe ważne rzeczy stamtąd. Zresztą ogólnie w jakiś sposób skopiować z wszystkich obszarów Twoje ważne dane przed:

- Master Clear według instrukcji na stronie Motoroli: KLIK. To wyzeruje wszystkie dane w telefonie, włączając pobrane pliki (czyli trojan też powinien się upłynnić).

Edytowane przez picasso
30.10.2010 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...