Skocz do zawartości

Windows 7 recovery, problem po formacie


mate289

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem w zeszłym miesiącu laptop ASUS X53E z USA, wszystko działało spoko aż do pewnego momentu, kiedy zaczął stopniowo zamulać i po pewnym czasie po jego włączeniu nie było możliwości zrobienia czegokolwiek. Postanowiłem zrobić format z trybu recovery, po wciśnięciu f9. Proces trwał strasznie długo, komputer restartował się chyba z 50 razy, pod sam koniec etapu instalacji wyskoczył czerwony ekran z napisem error. Zresetowałem go, po czym lapek działał przez 4 dni, aż nagle wyskoczył niebieski ekran. Po restarcie nie da się na nim nic zrobić.

W trybie awaryjnym ładują sie wszystkie pliki, pokazuje sie wiersz polcecenia po czym uruchamia sie proces recovery, wybrałem pierwszą opcje, czyli odzyskiwanie partycji z zainstalowanym systemem. Wykonuja sie procesy w wierszu polecenia, komputer restartuje się, "starting windows" po czym ekran zmienia sie na "setup is starting services" i na tym koniec, stoi tak od 2 godzin i nic. Zresetowalem go, powtorzylem proces i to samo. Po wcisnieciu f9 wyskakuje Windows 7 [EMS Enabled] a na dole Windows Memory Diagnostic.

Sprobowalem instalacji Windows 7 w wersji angielskiej z pendrive ale na koncu instalacji wyskoczyl bład instalacji;/ co teraz ?

Poprzez program partition wizard ustawiłem partycje recovery jako active ale to nic nie pomoglo, tryb recovery po wcisnieciu f9 wyswietla to co wczesniej, czyli Windows 7 [EMS enabled] oraz windows memory diagnostic.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...