Skocz do zawartości

Powiadomienia e-mail o dodaniu znajomego


Bonifacy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Bonifacy, zgadza się to z Twoimi ustawieniami. Wg panelu ACP nie masz po prostu zaznaczonego powiadamiania na e-mail dla tych typów zdarzeń. Twoje ustawienia wg ACP:

 

- Profile i znajomi: wszystkie trzy opcje mają zaznaczone "Powiadomienie" (czyli wewnętrzne forum), ale e-mail jest odznaczony.

- Prywatne wiadomości: wszystkie opcje ustawione z kolei na e-mail, inne typy oznaczone.

 

Wejdź do swojego profilu > Ustawienia > Opcje powiadomień > poustawiaj jak Ci pasuje.

 

.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem pewien, czy kiedykolwiek do tego panelu ACP dotarłem, bo boję się w takich miejscach grzebać, ażeby coś niepopsuć. Ja bynajmniej sobie nie przypomiam... Dwóch userów dawno temu mnie przygarnęło i przyszło na gmaila, że mają mnie w dowodach osobistych :)

Może coś samo się przestawiło w ustawieniach po zmianie serwera? Ale to już nieistotne. Może być jak jest. Dziękuję za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Ja nie jestem pewien, czy kiedykolwiek do tego panelu ACP dotarłem, bo boję się w takich miejscach grzebać, ażeby coś niepopsuć.

 

ACP (Admin Control Panel) jest niedostępny użytkownikom, to mój panel Administratora, który m.in. pozwala mi sprawdzić jak dany użytkownik poustawiał sobie opcje oraz ewentualnie je zmienić (ale tego nigdy nie robię bez prośby użytkownika). Użytkownik swoje konfiguruje tam gdzie już mówiłam: wejdź do swojego profilu > Ustawienia > Opcje powiadomień.

 

 

Może coś samo się przestawiło w ustawieniach po zmianie serwera?

 

W to wątpię, ponieważ to są opcje IPB a nie serwera, nic nie było zmieniane przeze mnie i nie grzebałam w ustawieniach użytkowników. Moje osobiste ustawienia powiadomień są w takiej formie jak sobie je skonfigurowałam już dawno temu zaraz po ostatniej aktualizacji forum, która to wprowadzała zmiany w opcjach powiadomień.

 

 

Dwóch userów dawno temu mnie przygarnęło i przyszło na gmaila, że mają mnie w dowodach osobistych

 

Może właśnie u Ciebie zmiany nastąpiły po aktualizacji forum? To było dawno, ale jeśli od tego czasu nie było działań z kółkiem znajomych, mogłeś nie zauważyć.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Może właśnie u Ciebie zmiany nastąpiły po aktualizacji forum? To było dawno, ale jeśli od tego czasu nie było działań z kółkiem znajomych, mogłeś nie zauważyć.

 

Pisząc "dawno" mialem na myśli 2010 rok i okres raczkowania forum. Nie zmieniam, bo może jadnak lepiej nie wiedzieć (oczywiście do czasu), że ktoś zechciał się ze mną bratać :D

 

Belfegor - braciszku kochany. Witaj w rodzinie :D

Mam dylemat - czy szukać teraz w opcjach ustawienia, aby Cię odrzuciło :) . Nie. nie - taki żart :)

Twoje powiadomienie wisi przy dzwonku (sic!) a nie przy kopercie, a to znaczy, iż na emalię nie poszło. Bo jak rzekłem zmieniać nic nie będę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...