Skocz do zawartości

MS Update błąd 80070003 - po formacie.


mati199537

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, iż jestem nowym użytkownikiem tego forum chciałbym wszystkich serdecznie przywitać i pozdrowić.

Witajcie!

 

Ale przejdźmy już do rzeczy. Otóż niedawno kupiłem nowy dysk twardy - WD10EZEX (wcześniej miałem podłączone WD3200AAKS i WD5000AAKS). Wszystkie te 3 dyski sprawdzałem w SMART'cie jak i pod względem bad sectors, jednak testy przebiegły pomyślnie. Z racji, iż kupiłem dodatkowy dysk musiałem rozebrać komputer. Przy okazji przeczyściłem go - zmieniłem pastę na radiatorach (na MOBO też), przedmuchałem sprężonym powietrzem itp. Po sprawdzeniu dysku zabrałem się za wykonywanie kopii zapasowych. Po tym postanowiłem wszystkie dysk sformatować (oczywiście poza tym z kopiami). Wszystkie dyski sformatowałem, podzieliłem na partycje w GParted'dzie. Pamiętałem, że miałem tryb dysków ustawiony na IDE, więc przed instalacja systemu postanowiłem zmienić na AHCI. Wziąłem się za instalację (nie podawałem sterowników do AHCI podczas instalacji) i problem się cały czas powtarza. Nawet po zmianie na IDE, problem nie ustaje. Cały czas ten sam błąd. Próbowałem stosować się do instrukcji MS, z pomocy, jednak nie pomagają. Cały czas wyskakuje, że część aktualizacji (od 8 do 110 na 122 lub 130) nie zostało zainstalowanych poprawnie.

Macie może jakieś pomysły? Dodam, że po zakończeniu aktualizacji (często w większości niepowodzeniem), uruchomieniu ponownie komputera (zgodnie z poleceniami MS), system podczas startu siediz w pętli. Cąły czas wyświetlany jest komunikat o błędnie zainstalowanych aktualizacjach i cały czas komputer się uruchamia ponownie. Bez względu na to w jakim trybie dysków SATA (czy IDE czy AHCI) system instaluję, błąd 80070003 się powtarza, a pozostałe się czasem zmieniają lub dochodzą inne. Zainstalowałem manualnie SP2 (czy. poprzez pobranie SP2 ze strony MS) i ten zainstalował się poprawnie. Męczę się z tym już 1,5 tygodnia, jednak czas zwrócić się na forum. Obecnie błędy jakie wyskakują to:

Zawsze:

80070003

Czasami:

80070005

643

9C47

Mam nadzieję, że macie jakieś konkretne pomysły, bo już skłaniam się powoli do instalacji każdej aktualizacji po kolei oddzielnie.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję,

mati199537

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...