Skocz do zawartości

Czyżby keylogger w systemie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj rano dostałem maila, w którym było napisane że ktoś próbował się logować na moje konto w pewnej grze, ale jest tam autoryzacja przez ip i maila więc nie udało się temu chińczykowi... hasła zmieniłem więc na jakiś czas powinien być spokój... Czym najlepiej przeskanowac system żeby wykryło jakiś syf?? jesli w ogole takowy jest ?

 

dodałem logi, plik OTL musiałem na serwer dac bo za dużo zajmował...

 

http://wklejto.pl/138930

 

 

Results of screen317's Security Check version 0.99.54

Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is disabled!)

Internet Explorer 9

``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````

WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.

`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````

JavaFX 2.1.1

Java 7 Update 9

Adobe Flash Player 11.5.502.110

Mozilla Firefox (16.0.2)

````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````

`````````````````System Health check`````````````````

Total Fragmentation on Drive C:

````````````````````End of Log``````````````````````

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach OTL nic nie widać. Są tylko szczątki adware Ask i wpisy puste, doczyść sobie:

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
FF - prefs.js..browser.search.order.1: "Ask.com"
IE - HKU\S-1-5-21-2295017656-3034120807-582576310-1000\..\SearchScopes\{4E707EF0-6A1A-4182-B3FA-DF0F7F1BDB7A}: "URL" = "http://websearch.ask.com/redirect?client=ie&tb=HIP&o=102876&src=kw&q={searchTerms}&locale=&apn_ptnrs=6G&apn_dtid=YYYYYYYYPL&apn_uid=e5fe5457-ad1b-4de5-9333-d8b799de030e&apn_sauid=0DC6650C-E134-4DE0-B7BC-7CCE37741EC1"
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@esn/esnlaunch,version=1.116.0: C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.116.0\npesnlaunch.dll File not found
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@esn/esnlaunch,version=1.122.0: C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.122.0\npesnlaunch.dll File not found
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@ngm.nexoneu.com/NxGame: C:\ProgramData\NexonEU\NGM\npNxGameeu.dll File not found
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@pandonetworks.com/PandoWebPlugin: C:\Program Files (x86)\Pando Networks\Media Booster\npPandoWebPlugin.dll File not found
@Alternate Data Stream - 24 bytes -> C:\Windows:4D4505EA9C249B45
 
:Reg
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="about:blank"
[-HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
[-HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart. Po restarcie uruchom Sprzątanie.

 

2. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

 

Czym najlepiej przeskanowac system żeby wykryło jakiś syf?? jesli w ogole takowy jest ?

 

Czy robiłeś już jakieś skany?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Zacytuję z jednego z Twoich poprzednich tematów:

 

O ile to w ogóle problem po stronie lokalnej (włamanie nie musi mieć źródła w systemie), to skanerów jest bez liku. Przykładowe miniatury: Kaspersky Virus Removal Tool, Dr. Web CureIt, Emsisoft Emergency Kit, Comodo Cleaning Essentials, HitmanPro. Ponadto znany Ci MBAM. I wiele innych.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...