Skocz do zawartości

Wirus ukash ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z komputerem. Po uruchomieniu systemy w normalnym trybie (Win XP) pojawia się biały ekran i poza kursorem myszy nic nie widać i nic nie można zrobić. Po uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym z obsługą sieci (na tym samym profilu użytkownika) pojawiło się okno o zablokowaniu komputera przez policję (ukash). Nie wiem czy to jedyny problem czy siedzi gdzieś coś jeszcze - wyrzuciłem kilka podejrzanych rzeczy ale problem występuje nadal. Poniżej logi. Z góry dziękuję za pomoc.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi z OTL zrobione z poziomu nieprawidłowego konta, wbudowanego w system Administratora a nie konta użytkownika:

 

Computer Name: BACHORZ-FBA0242 | User Name: Administrator | Logged in as Administrator.

 

Konto świeżo inicjowane (nowy katalog na katalogu). Logi muszą być zrobione z poziomu konta na którym jest problem. Konta mają inne inne rejestry i foldery. Infekcja działająca po stronie bieżącego użytkownika nie jest widoczna z poziomu innego konta. Zaloguj się na właściwe konto, wytwórz nowe logi, podmień w pierwszym poście załączniki i na PW daj znać o edycji.

 

 

.

Edytowane przez picasso
6.12.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...